Co dziś robi i jak wygląda Ana Andrzejewska? Była finalistką Mam Talent i The Voice of Poland

i

Autor: Screen z YT: Pierwszy "złoty przycisk" w 12. edycji programu! Ana zachwyciła jurorów! [Mam Talent!]/TVN Talent Show

Co dziś robi i jak wygląda Ana Andrzejewska? Była finalistką Mam Talent i The Voice of Poland

2023-07-11 11:32

Ana Andrzejewska jest weteranką najpopularniejszych programów muzycznych. Wokalistka była finalistką Mam Talent - w którym udało jej się zdobyć złoty przycisk - oraz The Voice of Poland. Jej talent jest niezaprzeczalnie ogromny, ma naprawdę piękny głos. Co dziś robi i jak wygląda? Czy wciąż działa w branży muzycznej?

Ana Andrzejewska zachwyciła zarówno jurorów Mam Talent, jak i The Voice of Poland, w którym była pod opieką Edyty Górniak. W obu programach została finalistką, jednak niestety nie udało jej się zwyciężyć. Jej umiejętności na tyle poruszyły Małgorzatę Foremniak, że udało jej się zdobyć zaszczytny złoty przycisk! Choć wokal ma niezaprzeczalnie wspaniały, jej utworów nie słychać w radiach, a piosenkarka nieco odsunęła się w cień, robiąc karierę na mniejszą skalę. Wobec tego wielu może się zastanawiać, co dokładnie robi teraz oraz jak wygląda? Jedno jest pewno - nie można powiedzieć, że próżnuje!

Jurorzy The Voice of Poland nigdy nie zapomną o tej wpadce! Uczestnik był skazany na porażkę!

Hity, które podbijają TikToka. Stały się viralami!

Ana Andrzejewska w programach muzycznych

Ana Andrzejewska wzięła udział w 6. edycji The Voice of Poland. Kobieta zachwyciła swoim głosem wszystkich jurorów, jednak na swoją trenerkę wybrała Edytę Górniak. Razem z nią doszła do finału, w którym zajęła trzecie miejsce, stając się najlepszą wokalistką edycji. W Mam Talent zachwyciła na tyle, że udało jej się zdobyć złoty przycisk, zdobyła jednak 10. miejsce.

Tym występem zaszokował jurorów Mam Talent. Myśleli, że to żenujący żart!

Ana Andrzejewska - co robi?

Ana Andrzejewska wciąż zajmuje się muzyką. Wydaje single oraz fani mogą brać udział w jej koncertach. W 2023 roku świat ujrzy jej debiutancka płyta "Pocałunki". Poza spełnianiem się w branży muzycznej, po ujęciach wrzuconych przez nią na Instagrama można wywnioskować, że oddaje się podróżowaniu. Kobieta ma również inne zdolności artystyczne, na profilu dodaje dzieła malarskie, które sama tworzy. To artystka z krwi i kości!

Ana Andrzejewska - jak wygląda?

Ana Andrzejewska kompletnie się nie starzeje. Jest dowodem na to, że wraz z wiekiem przybywa naturalnego piękna oraz wdzięku!