Cleo zgasiła hejterów. W kilku zdaniach wyjaśniła wszystkie symbole w teledysku

2018-06-07 12:28
Cleo zgasiła hejterów. W kilku zdaniach wyjaśnia wszystkie symbole w teledysku
Autor: Fot.YouTube/ CleoVEVO Cleo

Cleo powróciła z nowym teledyskiem. Nie wszyscy jednak zrozumieli ukryte w nim symbole. Artystka dosadnie odpowiedziała hejterom! 

Cleo wydała nowy teledysk do piosenki EVA. Nie spotkał się on jednak z wielkim entuzjazmem fanów pomimo tego, że obfituje w malownicze sceny plenerowe i niesie ze sobą ważny przekaz. Piosenkarka postanowiła odpowiedzieć hejterom w sieci. Na swoim Instagramie zamieściła krótkie wyjaśnienie, co oznaczają poszczególne rzeczy pojawiające się w klipie. 

Cleo - symbolika w teledysku EVA

Cleo napisała dla fanów krótkie sprostowanie. Artystka opisała wszystkie symbole, które umieściła w swoim teledysku i wyjaśniła, co one oznaczają: PŁASKA ZIEMIA - symbolizuje myślenie człowieka, bez postrzegania horyzontów. Symbol niewiedzy. *NAGOŚĆ - symbolizuje ludzi przed zjedzeniem zakazanego owocu, dziewiczość naturalność otwartość. * NISKI "KOMPUTEROWY" GŁOS - symbolizuje węża który powtarza razem z Evą słowa, a faktycznie mówi za nią. *BRAK OBECNOŚCI EVY OBOK ADAMA - symbolizuje poszukiwanie siebie, rozłąkę. *POLE KONOPI - nic nie symbolizuje :) Cały post możecie zobaczyć poniżej: 

 

Najnowsze