Cleo wydaje nowy singiel! Kiedy premiera piosenki Eva? Kto będzie gościem?

2018-05-22 16:02
Cleo wydaje nowy singiel! Kiedy premiera piosenki 'Eva'? Kto będzie gościem?
Autor: Fot. East News/ADAM JANKOWSKI/REPORTER Cleo

Cleo powraca z zupełnie nowym singlem! Kiedy usłyszymy piosenkę Eva? Dowiedzcie się więcej na ESKA.pl 

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów Cleo! Artystka powraca z zupełnie nowym singlem. Piosenka nosi tytuł 'Eva' i z pewnością nawiązywać będzie do biblijnego Raju. Czy wokalistyka wcieli się w tytułową bohaterkę i pierwszą kobietę na ziemi? Wskazuje na to zdjęciem które zamieściła na swoim Instagramie. Cleo zdradziła też fanom kto gościnnie wystąpi z nią w tym utworze! 

Opole 2018 program i gwiazdy - czy tym razem nie będzie bojkotu?

Autor: brak danych

  Opole 2018 - program i gwiazdy właśnie zapowiedzianego festiwalu to informacje, które najbardziej interesują Polaków. Tym razem dochodzi jednak jeszcze jedno pytanie - czy tym razem nie będzie bojkotu? Obawiają się tego wszyscy, którzy pamiętają zamie

Eva - kto będzie przysłowiowym Adamem?

Do współpracy przy piosence Cleo zaprosiła jednego z najpopularniejszych wykonawców reggae w naszym kraju. W przysłowiowego Adama wcieli się Mesajah! Piosenkarza zobaczymy również w teledysku do utworu. Takiego duetu jeszcze nie było! Czy ich style muzyczne będą ze sobą współpracować w nowym kawałku? 

Eva - kiedy premiera nowego singla Cleo? 

Premiera nowego singla zapowiedziana jest na 6.06.2018. Ale to nie wszystko! Piosenki Eva będziecie mogli posłuchać przedpremierowo już 5 czerwca w Radio ESKA w Impresce po godzinie 19.00!

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze