Cleo o Krystianie Ochmanie

i

Autor: materiały prasowe // ESKA

Cleo sama była na Eurowizji. Teraz oceniła piosenkę Krystiana Ochmana

2022-04-10 12:52

Dla wielu fanów muzyki Cleo to eurowizyjna ekspertka. Wokalistka sama brała udział w międzynarodowym konkursie, a także jurorowała podczas specjalnych wydań programu Szansa na sukces, gdzie poszukiwano reprezentantów na Eurowizję Junior. Tylko u nas supergwiazda polskiej sceny oceniła szanse Krystiana Ochmana i jego piosenkę River.

Eurowizja 2022 zbliża się wielkimi krokami. Krystian Ochman, który będzie reprezentował nasz kraj z piosenką River, odbywa właśnie tournee po Europie. Wizyty w poszczególnych krajach mają na celu przybliżenie sylwetki wokalisty i zwiększenie popularności jego eurowizyjnej propozycji. Jak już informowaliśmy, eksperci, którzy co roku oceniają szanse poszczególnych kandydatów, nie mają wątpliwości, że zwycięzca 11. edycji The Voice of Poland może liczyć na awans do wielkiego finału imprezy i zajęcie w nim wysokiej pozycji. Na temat szans Krystiana Ochmana wypowiedzieli się również artyści, którzy w przeszłości reprezentowali nasz kraj. Edyta Górniak, Michał Szpak oraz Viki Gabor podzielają zdanie fanów konkursu i mocno trzymają kciuki za swojego kolegę z branży. Na temat Ochmana wypowiedziała się także Cleo, która wystąpiła na eurowizyjnej scenie w 2014 roku. Jej występ z Donatanem był pierwszym od wielu lat sukcesem Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji.

Sonda
Uważasz, że Krystian Ochman ma szanse na wygranie Eurowizji?

Cleo o Ochmanie

Wszyscy Polacy pokładają wielkie nadzieje w Krystianie Ochmanie. Artystą zachwyciła się już właściwie cała Europa, a jego piosenka River jest jedną z najwyżej ocenianych przez sympatyków imprezy. Na temat potencjału polskiego reprezentanta wypowiedziała się Cleo. W rozmowie z nami gwiazda zdradziła, co jest najmocniejszą stroną Ochmana, a także, czy sama zdecydowałaby się na ponowne wzięcie udziału w Eurowizji.

Jego największym atutem jest to, że ma przepiękny głos. Cudny! Jego piosenka jest charyzmatyczna, ciekawa. Tutaj na Eurowizji przyciągamy czymś oryginalnym. To nie musi być zawsze krzykliwe, kolorowe. Krystian, mam wrażenie, jest taką osobą, która daje taki spokój w tym wszystkim, takie wyważenie, taką elegancję. Wydaje mi się, że on się w tym wyróżni - wyznała.

Sprawdźcie, co jeszcze powiedziała nam Cleo. Piosenkarka sama nie pamiętała, ile to już lat minęło od jej występu z Donatanem! 

Cleo ocenia szanse Ochmana na Eurowizji
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE