CLEO nago! Teledysk Eva z odważnymi scenami [VIDEO]

2018-06-05 12:25
CLEO NAGO! Teledysk Eva z odważnymi scenami [VIDEO]
Autor: fot./screen/www.youtube.com/CleoVEVO CLEO - Eva

Cleo stworzyła najodważniejszy klip w swojej karierze? W teledysku do jej nowej piosenki Eva, polska gwiazda pojawiła się całkiem nago! Zobaczcie wideo na ESKA.pl.

Cleo nago! Polska gwiazda znana z niesamowitej urody i bardzo zmysłowych klipów rozebrała się w teledysku do swojego najnowszego singla zatytułowanego Eva. Piosenka powstała z Mesajah - jednym z najsłynniejszych polskich wykonawców reggae. Wszystko wskazuje na to, że będzie to kolejny wielki hit po Łowcach gwiazd. Jeszcze większej popularności Evie przysporzy piękny teledysk z odważnymi scenami i ważnym przesąłniem! Jego fragmenty już trafiły do sieci.

Cleo nago w teledysku EVA

Cleo nago w teledysku występuje jako tytułowa Eva - biblijna żona Adama, z którym mieszkała w Raju. Nagie sceny w klipie nawiązują właśnie do opowieści o pierwszych ludziach, którzy nie potrzebowali ubrań. W zwiastunie klipu do piosenki Eva widzimy piękną Cleo kąpiącą się przy wodospadzie. Piosenkarka nie ma na sobie żadnych ubrań, ale części intymne zostały zamazane. Możemy się jednak domyślać, że gdy cały klip trafi do sieci, będzie dostępny również w wersji bez cenzury.

- Wstyd i pruderia to efekt utracenia raju - kiedy ludzie sięgnęli po zakazany owoc stracili raj doznając wstydu nagości, kompleksów, zawiści i frustracji. Jeżeli sami sobie zamknęliśmy raj to i piekło bulgoczące jadem i żółcią też tworzymy sami - napisała Cleo na swoim profilu na Facebooku.

Oficjalna premiera teledysku Cleo odbędzie się 6 czerwca o godzinie 9:00. Wcześniej zaś, w Radiu ESKA usłyszycie przedpremierowo piosenkę Eva. Szczegóły znajdziecie w poniższym odnośniku.

CLEO i Mesajah - piosenka Eva przeniesie nas w czasie! PREMIERA w Radiu ESKA!

Autor: brak danych

Eva - to tytuł nowej piosenki CLEO! Kolejny singiel po megahicie Łowcy Gwiazd - usłyszycie na antenie Radia ESKA!

 

Najnowsze