Cleo lepsza od Ariany Grande. Ranking najczęściej oglądanych teledysków

2018-12-19 13:40
Cleo
Autor: materiał prasowy Cleo

Koniec roku to czas podsumowań. Wiemy już, który z artystów był najczęściej słuchany oraz kto zarobił najwięcej. Który teledysk był natomiast najczęściej oglądany?

Cleo lepsza od Ariany Grande? Ariana Grande rozbiła bank ze swoim najnowszym albumem Sweetener. Teledysk do thank u, next w dwa tygodnie naliczył 187 mln wyświetleń na YouTube. Okazało się jednak, że polska wokalistka Cleo w 2018 roku była lepsza od Ariany. W czym pokonała światową wokalistkę?

Ariana Grande w Polsce 2019 - support. Kto wystąpi przed gwiazdą w Krakowie?

Najczęściej oglądane teledyski 2018 roku

Vevo Polska opublikowało zestawienie najczęściej oglądanych teledysków w 2018 roku. Liderką okazała się Cleo, której klip do Łowców Gwiazd ma w Vevo 47 mln wyświetleń! Tym samym Cleo prześcignęła takie gwiazdy jak Maroon 5 i Ariana Grande, którzy kolejno zajmują drugie i trzecie miejsce w zestawieniu. Klip do Girls Like You ft. Cardi B w Vevo obejrzano 29 mln razy, a no tears left to cry ma 23 mln wyświetleń. W pierwszej dziesiątce zestawienia Vevo znalazło się łącznie aż 6 klipów z Universal Music Polska, w tym Nie mów mi nie Marty Gałuszewskiej, For You Liama Payne’a i Rity Ory oraz Rise Jonas Blue ft. Jack & Jack. Poniżej znajdziecie pełne zestawienie 10 najczęściej oglądanych teledysków 2018 roku.

  1. Cleo - Łowcy Gwiazd (47 mln wyświetleń)
  2. Maroon 5 - Girls Like You (29 mln wyświetleń)
  3. Ariana Grande - no tears left to cry (23 mln wyświetleń)
  4. Dawid Podsiadło - Małomiasteczkowy (21 mln wyświetleń)
  5. Komodo - (I just) Died In Your Arms (20 mln wyświetleń)
  6. Marta Gałuszewska - Nie mów mi nie (18 mln wyświetleń)
  7. Calvin Harris - One Kiss (16.5 mln wyświetleń)
  8. Liam Payne - For You (16.4 mln wyświetleń)
  9. Jonas Blue - Rise (16.08 mln wyświetleń)
  10. Dawid Podsiadło - Nie Ma Fal (16 mln wyświetleń)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze