Cleo - koncerty 2019. Gdzie i kiedy zagra artystka?

2019-05-28 15:48 A.D.
Cleo
Autor: wbf

Cleo to jedna z najpopularniejszych artystek w Polsce. Jej talent doceniony został przez fanów w całym kraju. Wokalistka jest jedną z najbardziej zapracowanych gwiazd. Ilość granych przez nią koncertów w miesiącu niekiedy przewyższa liczbę jego dni! Gdzie będzie można zobaczyć Cleo latem? Sprawdźcie na ESKA.pl

Cleo wyrusza w letnią trasę! Wokalistka uwielbia swoją pracę i udaje jej się łączyć nagrywanie nowych numerów z występowaniem na scenie. Szczególnie zapracowana jest latem, gdy sezon na koncerty plenerowe trwa w pełni. Niemal każda miejscowość marzy o tym, by właśnie taka gwiazda pojawiła się z okazji pikniku lub święta. Jak wyglądają koncertowe plany Cleo na najbliższe miesiące? Artystka zamieściła już grafik na czerwiec. Na większość występów wciąż możecie kupić bilety!

Zobacz też: Quiz: jaki ukryty talent posiadasz? Sprawdź już teraz!

Cleo - trasa koncertowa. Gdzie wystąpi latem 2019? 

Cleo w niektóre weekendy czerwca będzie występować nawet cztery razy! Zobaczyć będzie ją można między innymi w Warszawie, Lubartowie, Szczecinie i Chełmnie. Całą rozpiskę znajdziecie poniżej. 

Cleo - bilety na koncerty 2019 

Bilety na większość koncertów są dostępne. Możecie również już teraz kupić wejściówkę na wrześniowy koncert charytatywny PCK „PODARUJ DZIECIOM SERCE”, gdzie gwiazdą wieczoru jest właśnie Cleo. Bilety dostępne są na ebilet.pl. 

Najnowsze