Cleo broni Donatana. Zaskakujący wpis artystki po aferze z Edytą Górniak

2018-06-14 13:19
Cleo broni Donatana. Szokujący wpis artystki po aferze z Edytą Górniak
Autor: fot. WBF Cleo

Sytuacja z udziałem Donatana zszokowała wiele osób. Tymczasem okazuje się, że producenta po zajściu z Edytą Górniak broni Cleo!

Cleo broni Donatana. Tak myślą fani, którzy widzieli wpis artystki po aferze z Edytą Górniak. Przypomnijmy, że do zajścia z udziałem producenta i słynnej piosenkarki doszło na festiwalu Opole 2018. Donatan pozował do zdjęć razem z Edytą Górniak. W pewnym momencie producent złapał ją za pośladek. Zaskoczona i oburzona artystka uderzyła go za to w policzek. Nagranie całej sytuacji trafiło do sieci.

Edyta Górniak spoliczkowała Donatana. Jaki był powód? [VIDEO]

Autor: brak danych

Edyta Górniak spoliczkowała Donatana! Co się wydarzyło? Czy została sprowokowana? Dowiedzcie się na ESKA.pl

Cleo tłumaczy zachowanie Donatana

Donatan próbował wytłumaczyć się ze swojego zachowania twierdząc, że specjalnie złapał Edytę Górniak za pośladek. Miało to zwrócić uwagę na problem złego traktowania kobiet w dzisiejszych czasach. Internauci niezbyt przychylnie odebrali te wyjaśniania.

Teraz okazuje się, że Donatana broni Cleo, która od dawna z nim współpracuje. Jeden z internautów zamieścił na jej profilu tekst na temat całej afery i zapytał, co artystka o tym myśli.

Tłumaczenie Cleo było zaskakujące! Według niej był to żart Donatana, a cała sytuacja wydaje jej się ustawiona.

Cleo i Donatana łączy praca i przyjaźń. Normalne więc, że wokalistka chciała go bronić. Wiele osób uważa jednak, że artystka powinna stanąć po stronie Edyty Górniak i skrytykować zachowanie Donatana.

 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze