Chude Byki TV wracają z mocniejszym uderzeniem! Gdzie, kiedy i za ile oglądać odcinki?

2021-10-28 11:18
Chude Byki TV wracają z mocniejszym uderzeniem! Gdzie, kiedy i za ile oglądać odcinki?
Autor: Chude Byki TV / materiał prywatny @Wojtek Gola Chude Byki TV wracają z mocniejszym uderzeniem! Gdzie, kiedy i za ile oglądać odcinki?

Chude Byki nie zwalniają tempa i po tym, gdy ich rekordowy kanał został zablokowany, pojawią się na osobnej platformie. Gdzie i kiedy oglądać odcinki? Ile kosztuje dostęp do filmików Chudych Byków? Poznajcie garść szczegółów już teraz.

Chude Byki TV - kiedy, gdzie i ile kosztuje dostęp online? Szukacie szczegółów odnośnie tego, jak wykupić Chude Byki online i dołączyć do grona byków? Jeśli poszukujecie odpowiedzi na te pytania, to dobrze trafiliście, bo podrzucamy je w tym miejscu. Choć niewątpliwie wiele osób wciąż się zastanawia i próbuje zrozumieć, za co Chude Byki mają bana na YouTube. Bezpowrotne usunięcie kanału z serwisu było dla internautów, jak i samych twórców bardzo zaskakującym zdarzeniem. Chude Byki w ocenie widzów umieszczali kulturalne, niezawierające agresji, mowy nienawiści, czy wulgaryzmów treści. Wojtek Gola i Marcin Krasucki, czyli Rafonix, nie poddali się, a wręcz przeciwnie. Postanowili wrócić ze zdwojoną siłą. Ich filmy będą pojawiać się na osobnej platformie, z której korzysta już wielu znanych twórców.

Fame MMA 12 - KARTA WALK, DATA, BILETY, MIEJSCE. Kiedy jest i kto walczy na Fame MMA 12?

Smolasty jakiego nie znacie. Szczery wywiad w ESKA Live ujawnia tajemnice rapera

Chude Byki TV - gdzie i kiedy oglądać?

Chude Byki online 2021 powrócą, a wszystko dlatego, że widzowie pokochali ten kanał i pozytywnie przyjęli treści wrzucane przez Rafonixa i Wojtka Golę. Zdecydowanie sam kanał Chude Byki, to jeden z największych fenomenów w 2021 roku. W trzy tygodnie miał blisko 320 tysięcy subskrypcji, co budziło zdumienie wszystkich, nawet najbardziej znanych twórców takich jak Blowek, czy Sylwester Wardęga. Kolejne odcinki, jak i te poprzednie, które zyskały ogromną popularność, można oglądać na platformie chudebyki.tv, która uruchomiona zostanie 28 października o godzinie 15:00. 

Chude Byki TV - ile kosztuje?

Ile kosztuje dostęp do filmików Chudych Byków? Wojtek Gola poinformował swoich fanów, że dostęp będzie kosztować 19,99 PLN, za cały miesiąc. W sumie internauci zobaczą 15 filmów miesięcznie. 

Sonda
Czy jesteś fanem/fanką Chudych Byków?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze