Christina Aguilera nago. Odważne zdjęcia w wannie podbijają Instagram

i

Autor: Fot. Instagram/xtina Screen z Instagrama Christiny Aguilery

Christina Aguilera nago. Odważne zdjęcia w wannie podbijają Instagram

2018-02-16 14:38

Christina Aguilera opublikowała w sieci naprawdę gorące zdjęcia. Wokalistka pozuje nago w wannie, a nowa sesja gwiazdy podbija sieć.

Christina Aguilera to 37-letnia amerykańska piosenkarka, która ma na swoim koncie olbrzymie sukcesy. Jej debiutancka płyta zatytułowana Christina Aguilera sprzedała się w nakładzie prawie 18 milionów egzemplarzy na całym świecie. W najlepszym momencie kariery artystka zgarnęła też 6 nagród Grammy. Chociaż Aguilera to niezwykle utalentowana wokalistka, to jej kariera zdecydowanie zwolniła. 

Christina Aguilera nago

Christina Aguilera postanowiła trochę podgrzać atmosferę i przypomnieć o sobie fanom. W tym celu opublikowała na Instagramie naprawdę seksowne zdjęcia. Aguilera pozuje na nich zupełnie nago w wannie. Sam fakt publikacji nagich zdjęć to jedno. Dodatkowo zaskakuje metamorfoza, jaką przeszła Christina Aguilera. Wokalistka od dawna borykała się ze sporą nadwagą. Na nowych zdjęciach po dodatkowych kilogramach nie ma ani śladu. Galerię nowych zdjęć Christiny znajdziecie poniżej:

? Post udostępniony przez Christina Aguilera (@xtina)