Chris Memo & Wutes - Around The World. Cover w sam raz na karnawał! [AUDIO]

2015-12-21 11:51
Around The World
Autor: fot. okładka singla

Chris Memo & Wutes - Around The World. Cover w wykonaniu dwóch polskich DJów i producentów to propozycja w sam raz na zbliżający się coraz większymi krokami karnawał!

Wutes czyli Wojtek Gryglewicz, to młody producent i DJ z Warszawy który wykonał już sporo remiksów głównie dla artystów z Polski, ale również i zagranicznych. Jego ostatni sukces to remix dla Saka Noela który osobiście promował go na swoich stronach. Tym razem Wutes podjął się współpracy przy coverze starego przeboju grupy ATC - Around The World (2000r.) z Chrisem Memo (Krzysztof Milewski - producent i dj z Gdańska który obecnie przebywa w Warszawie)

"Chris Memo jest autorem pomysłu odświeżenia tego przeboju, który, nie ukrywam, przypadł mi do gustu w nowej wersji - w związku z tym postanowiłem dołączyć do tego tematu" - zdradza Wojtek. Jak wyszło? Nowa wersja Around The World może się znakomicie sprawdzić na tanecznych parkietach podczas zbliżającego się karnawału. Sprawdźcie sami!

 

Poniżej dla porównania - oryginał ATC

 

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze