Chcesz znaleźć się na Instagramie Sary James? Wystarczy spełnić jeden warunek!

2022-03-14 9:24
Sara James
Autor: Pawel Wodzynski/East News

Sara James to nie tylko utalentowana wokalistka młodego pokolenia, ale także idolka dzieci i młodzieży. Jej sukcesy oraz determinacja pokazują, że warto walczyć o swoje marzenia i się nie poddawać. Jeśli jesteś jej fanem masz teraz idealną okazję by zaistnieć na jej Instagramie! Wystarczy spełnić jeden warunek, który jest naprawdę przyjemny!

Gwiazda The Voice Kids nie przestaje zaskakiwać. Sara James, która wygrała muzyczne show dla dzieci, a także zajęła drugie miejsce na Eurowizji Junior 2021 jest dziś jedną z popularniejszych wokalistek młodego pokolenia w naszym kraju. Oczywiście nie ma się co dziwić, jej głos zachwyca nie tylko Polaków, ale także obcokrajowców. Wielkim hitem nie tylko w naszym kraju, ale również na świecie stał się jej eurowizyjny numer Somebody, który na samym YouTubie zgromadził ponad 5,6 miliona odsłon. To jednak nie koniec muzycznych zaskoczeń ze strony artystki. Po grudniowej Eurowizji Sara James wydała piosenkę promującą nowy sezon programu The Voice Kids. Obok niej mogliśmy usłyszeć jeszcze AniKę Dąbrowską i Marcina Maciejczaka. Kawałek Lecę został niesamowicie dobrze odebrany przez słuchaczy, a wielkimi krokami zbliża się coś jeszcze!

ZOBACZ TAKŻE: Sara James rozwaliła scenę, śpiewając hit Toy. Na początku nie chciała wykonać tego numeru!

Wywiad Sara James Preselekcje Eurowizja 2022

Sara James - nowa piosenka

Sara James lubi zaskakiwać swoich fanów. Teraz wiemy już, że niebawem pojawi się jej najnowsza piosenka zatytułowana Nie jest za późno. W związku z tym artystka ma dla fanów miłą niespodziankę i zachęca do nagrywania TikToków, właśnie z kawałkiem jej nowej piosenki. Wystarczy nagrać trend, a następnie Sara James udostępni filmiki na swoich InstaStories. Taka szansa może się już nie powtórzyć, więc do dzieła! :)

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze