Charlie Puth rozpoczyna nowy etap w karierze! Piosenka I Warned Myself zaskakuje!

2019-08-22 13:57 RW
Charlie Puth rozpoczyna nowy etap w karierze! Piosenka I Warned Myself zaskakuje!
Autor: Warner Music Poland Charlie Puth rozpoczyna nowy etap w karierze! Piosenka I Warned Myself zaskakuje!

Wielokrotnie nominowany do Grammy, wyróżniany multiplatynowymi płytami wokalista, autor piosenek i producent - Charlie Puth - triumfalnie powraca z utworem I Warned Myself, któremu towarzyszy nakręcone przez Brendana Vaughana wideo. Jak brzmi najnowszy utwór? Przekonajcie się sprawdzając na ESKA.pl

Charlie Puth - piosenka I Warned Myself otwiera nowy rozdział w karierze jednego z najsławniejszych i najbardziej pożądanych twórców hitów. Nowy singiel łączy pulsujący bas z charakterystycznym falsetem. Artysta jest autorem tekstu, ale przy produkcji wspomógł go Benny Blanco. Kiedy stało się jasne, że Puth jest jednym z najbardziej zdolnych współpracowników, chętnie dzielił się swym talentem z takimi gwiazdami jak Katy Perry (Small Talk), 5 Seconds of Summer (Easier), Maroon 5 (Lips On You) i Michael Bublé (Love You Anymore).

Charlie Puth - piosenka I Warned Myself

I Warned Myself to pierwsze wydawnictwo Charliego Putha od czasu nominowanego do Grammy, drugiego albumu "Voicenotes". Płyta zadebiutowała na 4. miejscu notowania Billboard 200 i w USA pokryła się złotem zaledwie cztery dni po premierze. Utwory z płyty zostały odtworzone w serwisach streamingowych 3,2 miliarda razy, a najpopularniejsze z nich to: mający status poczwórnej platyny superprzebój "Attention", platynowy "How Long" oraz pokryte złotem single "The Way I Am" i "Done For Me". Album promowany był podczas wyprzedanych koncertów w Ameryce Północnej i Azji.

Kariera Putha eksplodowała w 2015 roku, kiedy wokalista, a także autor piosenek i producent, pojawił się gościnnie w nagraniu Wiza Khalify - See You Again (trzy nominacje do Grammy, nominacja do Złotego Globu). Piosenka z filmu Szybcy i wściekli 7 okazała się jednym z największych przebojów dekady - 12 tygodni spędziła na szczycie Billboard Hot 100, otrzymała w Stanach Zjednoczonych diamentowy status oraz ustanowiła rekord wśród najlepiej sprzedających się singli 2015 roku. Niedługo później Charlie Puth wydał swój debiutancki - jak się wkrótce okazało - platynowy album Nine Track Mind. W zestawie znalazły się multiplatynowe utwory We Don’t Talk Anymore, One Call Away i Marvin Gaye.

Najnowsze