Challenge z krzesłem - TikTokowe wyzwanie, któremu sprostają tylko kobiety!

2019-12-11 8:41 AD
Challenge
Autor: TikTok.com / https://www.youtube.com/watch?v=pXgL5vfHAro

TikTok to popularna platforma, która pozwala nam na robienie niesamowitych rzeczy! Dzięki niej możemy nagrywać, publikować i tworzyć niezwykłe materiały. Udostępniać i rzucać innym można również wyzwania. Challenge z krzesłem stał się jedną z zabaw, której podjąć chcą się wszyscy, jednak sprostać potrafią tylko kobiety! Dlaczego? Przekonajcie się na ESKA.pl!

Czym jest challenge z krzesłem? Sama nazwa z pewnością intryguje wszystkich, którzy lubią wyzwania. Challenge to popularny sposób zabawy w internecie. Dzięki naszym telefonom możemy zarejestrować najdziwniejsze pomysły, jakie wpadną nam do głowy i czekać, czy ktoś podejmie rękawice! Na TikToku zazwyczaj królują muzyczne bitwy. Taniec i parodiowanie są tam na pierwszym miejscu, jednak od czasu do czasu zdarza się też coś, co wprawia wszystkich w osłupienie. Użytkownicy szybko jednak łapią za telefony i próbują zrobić to samo! Właśnie takim rodzajem wyzwania jest challenge z krzesłem. W pierwszym etapie należy stanąć, pochylić się i oprzeć głowę o ścianę. Następnie należy podnieść krzesło do naszej klatki piersiowej i po prostu się wyprostować. Kobietom idzie to świetnie, a mężczyźni? Tu zaczynają się schody. Tego zadania nie są w stanie wykonać panowie! Wyzwanie stało się tak popularne, że odpowiedzi na tę zagadkę anatomii postanowili poszukać amerykańscy naukowcy! Co udało im się ustalić? Możecie być zaskoczeni.

TikTok - challenge z krzesłem. Dlaczego nie mogą zrobić go mężczyźni? 

Według naukowców różnica polega na różnicy w odległości od ściany. Dla mężczyzny odległość trzech stóp będzie większa niż dla kobiety, dlatego wyprostowanie się będzie trudniejsze. Internetowy trend może mieć jednak też inne wytłumaczenia, jednak tych jeszcze nie odkryto. Spróbujcie sami!

Najnowsze