Carrefour Express

i

Autor: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER Carrefour Express - godziny otwarcia 1 listopada.

Zakupy

Carrefour Express - godziny otwarcia 1.11.2023. O której będzie można zrobić zakupy we Wszystkich Świętych?

2023-11-01 9:28

1 listopada to święto, co oznacza, że pracownicy mają wolne tego dnia. Tym samym znaczna większość sklepów nie będzie otwarta. Sytuacja wygląda podobnie, jak w niedziele niehandlowe. Wtedy jednak wiele osób może wspomóc się sklepami franczyzowymi. Tak samo jest we Wszystkich Świętych. Zakupy można zrobić m.in. w sklepach Carrefour Express. W jakich godzinach będą otwarte?

Carrefour Express będzie otwarty 1 listopada 2023. Jak wiadomo, 1.11.2023 to Wszystkich Świętych, czyli tak zwana "czerwona kartka w kalendarzu". Dzień ten jest ustawowo wolny. Oznacza to, że podczas niego pracownicy nie muszą spełniać swoich obowiązków zawodowych. Tym samym centra handlowe, dyskonty oraz supermarkety są zamknięte. Dla tych, którzy nie zdążą zrobić zakupów przed 1 listopada, informacja o otwartych sklepach Carrefour Express to bardzo dobra wiadomość. Sieć ta jest jedną z niewielu, w których będzie można nabyć najważniejsze produkty. Wobec tego sprawdziliśmy, w jakich godzinach funkcjonuje ten franczyzowy mini market. Oto godziny otwarcia sklepów Carrefour Express we Wszystkich Świętych 2023.

ROXIE WĘGIEL W BIELIŹNIE! (POLICJA W DOMU BRITNEY SPEARS, KWIATKOWSKI I BEDOES)| Maks ON AIR odc 2

Carrefour Express 1.11.2023 - godziny otwarcia

Carrefour Express jest sklepem, który działa na zasadzie franczyzy. Oznacza to, że to właściciele będą decydować o tym, czy będzie ona otwarta. W większości przypadków rzeczywiście można zrobić w niej zakupy, jednak należy spodziewać się innych godzin otwarcia. Ulegają one skróceniu. Duża część działa od godziny 9:00–21:00. Najlepiej jednak indywidualnie śledzić sytuację. Można to robić poprzez aplikację, bądź w wybranej placówce.

Niedziele handlowe 2023

Oto pełna lista niedziel handlowych w 2023 roku:

  • 29 stycznia
  • 2 kwietnia
  • 30 kwietnia
  • 25 czerwca
  • 27 sierpnia
  • 17 grudnia
  • 24 grudnia