Carla - walczyła z Viki Garbor, teraz wraca z nowym utworem! To będzie hit!

2020-05-21 9:59 RW
Carla - oczarowała widzów na Eurowizji Junior w Polsce, teraz wraca z nowym utworem!
Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Carla - oczarowała widzów na Eurowizji Junior w Polsce, teraz wraca z nowym utworem!

Carla - muzyczny fenomen z Francji - prezentuje nowy singiel L’autre Moi. To zapowiedź albumu wokalistki, który pojawi się 5 czerwca. Jak brzmi utwór i czy jest większym hitem niż Bim Bam Toi? Oceńcie sami słuchając na ESKA.pl!

Carla, a tak naprawdę Carla Lazzari, to nastoletnia piosenkarka z Francji, która w ubiegłym roku reprezentowała swój kraj w Eurowizji Junior z utworem Bim Bam Toi i ostatecznie zajęła 5. miejsce. Zwyciężyła oczywiście Viki Gabor z hitem Superhero. Carla za sprawą Bim Bam Toi najpierw zyskała sympatię widzów Eurowizji Junior, a następnie podbiła TikToka. Jej konto ma rekordową wśród francuskich wokalistów liczbę wyświetleń, która przekroczyła już 1,3 mln. Łącznie utwór zgromadził ponad 8,5 mln streamów na całym świecie, a w samej Polsce – ponad 2 mln. Klip do utworu obejrzano niemal 50 mln razy. Obecnie Carla pracuje nad kolejnymi utworami, które jeszcze w tym roku ukażą się na jej debiutanckim albumie.

Zobacz: Te gwiazdy zaczynały przygodę z muzyką w talent - show. Z pewnością o tym nie wiedziałeś!

Te HITY rządzą w maju! Nowości muzyczne, które musicie znać

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Carla - kim jest?

Carla urodziła się 19 sierpnia 2005. Wokalistka pochodzi z muzykalnej rodziny – jej mama uczy śpiewu, a tata gra na trąbce. Jako 5-latka zachwyciła rodzinę wykonaniem Milord - Edith Piaf. Carla od najmłodszych lat uczęszczała na lekcje fortepianu, tańca oraz śpiewu. W 2018 dotarła do finału The Voice Kids we Francji. Rok później została wytypowana do reprezentowania ojczyzny w Eurowizji Junior 2019, która odbyła się w Gliwicach.

Carla - nowa piosenka L'autre moi

Najnowsze