Carla Fernandes z The Voice Kids świętuje kolejny sukces. Jej kariera idzie niczym burza!

2021-03-18 12:42
Carla Fernandes ze światowym sukcesem! Tej sztuki nie dokonał jeszcze żaden polski artysta
Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Carla Fernandes ze światowym sukcesem! Tej sztuki nie dokonał jeszcze żaden polski artysta

Carla Fernandes to jedna z uczestniczek The Voice Kids, która rozpoczęła karierę po show. Dziewczyna idzie przez branżę muzyczną, jak burza i ani na chwilę się nie zatrzymuje. Teraz świętuje swój kolejny sukces, a fani w komentarzach zasypują ją lawiną pozytywnych i ciepłych słów. O co dokładnie chodzi?

Carla Fernandes to polsko-hiszpansko-portugalska piosenkarka, która dała się poznać większej publiczności w muzycznym show The Voice Kids. Artystka wystąpiła w jego drugiej edycji, trafiając do drużyny Dawida Kwiatkowskiego. Swoją osobowością i barwą głosu zachwyciła niejedną osobę i ostatecznie znalazła się w finale programu. Mimo iż nie wygrała The Voice Kids 2, to pędzi przez branżę muzyczną jak burza i ani na chwilę się nie zatrzymuje. Miłość do muzyki odziedziczyła po mamie, dlatego jej piosenki zawsze wychodzą prosto z jej serca. W 2020 roku miała miejsce premiera jej debiutanckiego singla Jungle, który obecnie w serwisie YouTube zgromadził ponad 1,1 miliona odsłon. Następnie pojawił się kawałek Casual, do którego powstał specjalny trend na TikToku.

Carla Fernandes - niepublikowany fragment teledysku Hasta La Vista, tylko na ESKA.pl!

Carla Fernandes - nowy sukces

Oczywiście na tym się nie skończyło. Po Jungle i Casual, przyszła pora na kawałki Por Qué, Hasta La Vista i Entera. Co ciekawe, najnowszy sukces Carli Fernandes związany jest właśnie z ostatnim wymienionym singlem. Okazuje się, że numer Entera ma już ponad 700 000 odsłuchań na Spotify. Fani młodej gwiazdy cieszą się razem z nią, a pod postem na Instagramie znalazło się wiele ciepłych słów - nawet od Tomka Gregorczyka, który należał do boys bandu 4Dreames.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze