Carla Fernandes z The Voice Kids świętuje kolejny sukces. Jej kariera idzie niczym burza!

2021-03-18 12:42 Ewelina Kulasza
Carla Fernandes ze światowym sukcesem! Tej sztuki nie dokonał jeszcze żaden polski artysta
Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Carla Fernandes ze światowym sukcesem! Tej sztuki nie dokonał jeszcze żaden polski artysta

Carla Fernandes to jedna z uczestniczek The Voice Kids, która rozpoczęła karierę po show. Dziewczyna idzie przez branżę muzyczną, jak burza i ani na chwilę się nie zatrzymuje. Teraz świętuje swój kolejny sukces, a fani w komentarzach zasypują ją lawiną pozytywnych i ciepłych słów. O co dokładnie chodzi?

Carla Fernandes to polsko-hiszpansko-portugalska piosenkarka, która dała się poznać większej publiczności w muzycznym show The Voice Kids. Artystka wystąpiła w jego drugiej edycji, trafiając do drużyny Dawida Kwiatkowskiego. Swoją osobowością i barwą głosu zachwyciła niejedną osobę i ostatecznie znalazła się w finale programu. Mimo iż nie wygrała The Voice Kids 2, to pędzi przez branżę muzyczną jak burza i ani na chwilę się nie zatrzymuje. Miłość do muzyki odziedziczyła po mamie, dlatego jej piosenki zawsze wychodzą prosto z jej serca. W 2020 roku miała miejsce premiera jej debiutanckiego singla Jungle, który obecnie w serwisie YouTube zgromadził ponad 1,1 miliona odsłon. Następnie pojawił się kawałek Casual, do którego powstał specjalny trend na TikToku.

Carla Fernandes - niepublikowany fragment teledysku Hasta La Vista, tylko na ESKA.pl!

Carla Fernandes - nowy sukces

Oczywiście na tym się nie skończyło. Po Jungle i Casual, przyszła pora na kawałki Por Qué, Hasta La Vista i Entera. Co ciekawe, najnowszy sukces Carli Fernandes związany jest właśnie z ostatnim wymienionym singlem. Okazuje się, że numer Entera ma już ponad 700 000 odsłuchań na Spotify. Fani młodej gwiazdy cieszą się razem z nią, a pod postem na Instagramie znalazło się wiele ciepłych słów - nawet od Tomka Gregorczyka, który należał do boys bandu 4Dreames.

Najnowsze