Dance Dance Dance 2020 - uczestnik zszedł ze sceny podczas występu!

2020-03-21 22:01 kw
Dance Dance Dance: Anna Mucha śpiewa Kasi Stankiewicz. Mamy wideo!
Autor: Materiał Prasowy/TVP Dance Dance Dance: Anna Mucha śpiewa Kasi Stankiewicz. Mamy wideo!

Dance Dance Dance to program taneczny, który gości na ekranach naszych telewizorów od 2019 roku. Od samego początku przyciąga ogromną publiczność, która z chęcią obserwuje rozwój uczestników. 21 marca widzowie mieli okazję obejrzeć czwarty odcinek show, podczas którego zobaczyli występy gwiazd w duetach. Za tydzień 28 marca wyemitowana zostanie natomiast część z solówkami. To właśnie wtedy będzie mieć miejsce nietypowe zdarzenie - uczestnik zejdzie ze sceny podczas występu!

Dance Dance Dance – uczestnik zszedł ze sceny podczas występu! Pod koniec lutego 2020 roku wystartowała druga edycja tanecznego show Telewizji Polskiej. Po raz kolejny sześć gwiazdorskich par odtwarza choreografie z teledysków do najpopularniejszych piosenek. Wśród uczestników znaleźli się: Katarzyna Stankiewicz z siostrą Anną Stankiewicz, Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz znani jako Fit Lovers, Anna Karczmarczyk i Mateusz Łapka, Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora, Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański oraz Rafał i Krzysztof Jonkisz. Z show pożegnały się już dwie pary – siostry Stankiewicz oraz Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora. Za nami cztery odcinki drugiej edycji, podczas których nie brakowało emocji. Nie zabraknie ich również w odcinku, który zostanie wyemitowany 28 marca. To właśnie wtedy jeden z uczestników zejdzie ze sceny podczas występu.

Dance Dance Dance 2020 - uczestnik zszedł ze sceny podczas występu!

Wśród uczestników, którzy pozostali na polu bitwy są: Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz, Anna Karczmarczyk i Mateusz Łapka, Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański oraz Rafał i Krzysztof Jonkisz. Podczas treningów oraz samych występów nie brakuje emocji, ponieważ każdy duet chce wypaść jak najlepiej i dojść do wielkiego finału. Wiadomo nie od dziś, że stres może działać zarówno motywująco i pozytywnie, jak i niestety paraliżująco. Przekonał się o tym jeden z uczestników - Krzysztof Jonkisz. 

W odcinku, który zostanie wyemitowany 28 marca 2020 roku, widzowie będą mieli okazję zobaczyć solówkę Jonkisza. Niestety akrobata zapomni kroków, przez co zupełnie wypadnie z choreografii. Jurorzy będą dopingować Krzysztofa, ale to niestety okaże się niewystarczające. Zejdzie on ze sceny i nie dokończy swojego występu. Czy bracia Jonkisz odpadną w najbliższym odcinku? Tego dowiemy się już 28 marca, o godzinie 20:00 w TVP2.

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze