Carla Fernandes w piosence CASUAL pokazała swoją naturę! Poczujcie klimat latino

2020-06-05 9:24 Rafał Wróblewski
Carla Fernandes w piosence CASUAL pokazała swoją naturę! Poczujcie klimat latino
Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Carla Fernandes w piosence CASUAL pokazała swoją naturę! Poczujcie klimat latino

Carla Fernandes po sukcesie z hitem Jungle powraca z nowym utworem. Mowa o wakacyjnie brzmiącym numerze zatytułowanym Casual, który ma szansę namieszać latem 2020! Jak brzmi utwór? Przedpremierowo posłuchacie fragmentu - tylko na ESKA.pl!

Carla Fernandes - piosenka Casual jest swego rodzaju odpowiedzią pytanie związane z tym, jaka muzyka siedzi w głowie młodej wokalistki, którą znamy z The Voice Kids. W kilku słowach mowa o: słonecznych, letnich i bujających rytmach latino, przy których nie sposób jest usiedzieć w jednym miejscu. 17-letnia polsko-hiszpańsko-portugalska artystka z pewnością zaskoczy swoją najnowszą propozycją.

Piosenka Casual swoją premierę ma 5 czerwca 2020. Tego też dnia, tuż po godzinie 11:00, usłyszycie całość nagrania w ramach New Music Friday w Radiu ESKA. W oczekiwaniu na utwór, który może stać się hitem lata w Polsce - zapowiadamy singiel z teledyskiem - 12-sekundowym fragmentem. Zobaczycie go tylko na ESKA.pl! 

Carla Fernandes - piosenka Jungle hitem jak Getaway od Viki Gabor? Oceńcie sami!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Carla Fernandes - piosenka Casual

Carla Fernandes po bardzo dobrze przyjętym przez internautów debiutanckim singlu Jungle, powraca ze swoim nowym, anglojęzycznym utworem Casual. To letnia, spokojna piosenka z zaskakującym, energetycznym refrenem i bardzo chilloutowym vibem. Casual, podobnie jak Jungle, jest utrzymana w stylu nowoczesnego popu z elementami latino i r&b, w którym ta polska wokalista o hiszpańskich korzeniach czuje się najlepiej.

Carla Fernandes w piosence CASUAL pokazała swoją naturę! Poczujcie klimat latino
Autor: Carla Fernandes - Casual / Universal Music Poland Carla Fernandes w piosence CASUAL pokazała swoją naturę! Poczujcie klimat latino

Wideoklip do utworu Casual jest niesamowicie kolorowy, pełen zaskakujących stylizacji i scenografii. W nawiązaniu do tekstu piosenki, w klipie została zaprezentowana nowa jakość luzu w relacjach między ludźmi - po prostu casual!

We don't gotta do that dating life,
Hold on to your money I got mine,
Let's just keep it casual.

Najnowsze