Carla Fernandes rozstała się z chłopakiem?! Mocne wyznanie i przekaz gwiazdy

2020-10-15 9:55 Rafał Wróblewski
Carla Fernandes rozstała się z chłopakiem?! Mocne wyznanie i przekaz gwiazdy
Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Carla Fernandes rozstała się z chłopakiem?! Mocne wyznanie i przekaz gwiazdy

Carla Fernandes nie jest już ze swoim chłopakiem? Artystka ujawniła, o czym jest jej najnowsza piosenka Hasta La Vista. Ponownie, za sprawą swojej twórczości udowadnia, że jest prawdziwą Power Girl!

Carla Fernandes rozstała się z chłopakiem?! Fani zaczęli martwić się o młodą gwiazdę po tym, gdy powiedziała, że jej najnowszy utwór opowiada o rozstaniu i o tym, że można, a nawet trzeba, iść dalej. Hasta La Vista to już piąty singiel artystki i kolejna przebojowa propozycja po świetnie przyjętych Jungle z ponad milionem wyświetleń na Vevo czy Entera w duecie z Mattem Hunterem. 

Carla Fernandes - o czym jest Hasta La Vista?

Nieprzypadkowo Carla tworzy i śpiewa w języku angielskim. Artystka ma polsko-hiszpańsko-portugalskie korzenie, dlatego nowoczesny, pełen słońca pop to jej żywioł. Nie inaczej jest w przypadku Hasta La Vista, o którym Fernandes mówi:

Singiel Hasta La Vista opowiada o rozstaniu i o tym, że można - a nawet trzeba - iść dalej. Jest to piosenka, która ukazuje girl power i sugeruje, aby nigdy się nie poddawać. Chciałabym, aby ten przekaz towarzyszył wszystkim moim słuchaczom wtedy, kiedy nie będzie układało się po ich myśli. Jest to dla mnie kolejny krok w mojej muzycznej przygodzie, zgodny i spójny z tym, co prezentowałam słuchaczom wcześniej oraz z tym, co gra mi w sercu. Praca nad tym materiałem dała mi wiele satysfakcji i możliwość odsłonięcia kolejnej części swojej osoby.

Do utworu powstał teledysk w reżyserii Dawida Ziemby. Carla tak wspomina pracę nad klipem:

Teledysk zrealizowany jest na światowym poziomie! Nietuzinkowa lokalizacja, piękne stylizacje i towarzyszące temu emocje stworzyły naprawdę piękny obrazek, który - mam nadzieję - zostanie entuzjastycznie przyjęty przez publiczność. Praca przy tworzeniu zarówno utworu, jak i wideoklipu, to była dla mnie przyjemność. Chciałam nimi przekazać dobrą energię i pokazać jak iść przez życie z głową podniesioną do góry - mam nadzieję, że mi się udało.

Najnowsze