Camila Cabello i Rihanna w jednym utworze. Ten remiks porwie was do tańca!

2019-12-06 15:54
Camila Cabello i Rihanna
Autor: materiały prasowe & EAST NEWS

Obie utalentowane, piękne i mające miliony fanów na całym świecie. Camila Cabello oraz Rihanna to zdecydowanie jedne z najpopularniejszych obecnie piosenkarek. Zapewne wielu wielbicieli jednej i drugiej marzy o tym, by spotkały się one w studiu i stworzyły wspólny kawałek. Jeśli jesteście ciekawi, jak wokale Camili i Rihanny komponują się ze sobą, już teraz posłuchajcie wyjątkowego remiksu na ESKA.pl.

Camila Cabello i Rihanna w duecie - o tym marzą fani na całym świecie. W końcu obie wokalistki potrafią tworzyć takie hity, które szybko podbijają listy przebojów w niemalże każdym zakątku naszego globu. Camila Cabello nigdy nie ukrywała też tego, że barbadoska piosenkarka jest jedną z jej największych muzycznych inspiracji, a nagrana przez nią płyta z 2016 roku zatytułowana Anti to, jej zdaniem, jeden z najlepszych albumów popowych, jakie kiedykolwiek zostały wydane. Niestety, mimo wzajemnej sympatii, obie gwiazdy nie spotkały się dotąd w studiu nagraniowym, by stworzyć wspólnie gorący hit. Jeden z fanów artystek postanowił na to zaradzić. Używając swoich zdolności do obróbek plików wideo, sprawdził, jak ich głosy brzmiałyby w jednym utworze. Na kanale w serwisie YouTube o nazwie Adrian Mashups, zamieścił on wyjątkowy remiks dwóch wielkich hitów - Shameless i Where Have You Been?. Efekty jego pracy zrobiły niesamowite wrażenie na internautach!

Eska Mashup (17 X)

Rihanna, Camila Cabello - remiks

Trwający ponad 4 minuty remiks z pewnością porwie do tańca niejedną osobę. Fani, którzy zdecydowali się na przesłuchanie tego niezwykłego połączenia są zachwyceni! - Nareszcie powstał mash-up Shameless, na jaki czekałem tak długo. Wideo, edycja, sam mash-up, mostek, wszystko tu się zgadza - napisał jeden z fanów Camili Cabello. Posłuchaj wyjątkowego remiksu poniżej.

Najnowsze