Calvin Harris obchodzi dziś urodziny! Zobacz na Eska.pl największe przeboje Calvina Harrisa! [VIDEO]

2013-01-17 21:23

Calvin Harris kończy dziś 29 lat! To jeden z najbardziej znanych DJów świata, chociaż jak sam przyznaje nie zawsze był tak popularny, a sławę zdobył dzięki Rihannie. Zobacz na Eska.pl największe przeboje Calvina Harrisa.

Calvin Harris obchodzi dziś urodziny. DJ kończy dziś 29 lat. Przyszedł na świat 17.01.1984 w Szkocji. Jest również producentem muzycznym, a także autorem tekstów piosenek. Współpracował między innymi z DJ Tiesto, Dizzre Rascalem, Florence Welch oraz Kylie Minogue, jednak największą popularność przyniósł mu kawałek We Found Love, nagrany z Rihanną.

Zobacz na Eska.pl tracklistę płyty 18 Months Calvina Harrisa

Popularność Calvina Harrisa eksplodowała po nagraniu singla z Rihanną. Wcześniej to on musiał zabiegać o współpracę z gwiazdami, teraz to one proszą go o wsparcie podczas nagrywania nowych kawałków. Calvin Harris oprócz wielu duetów ma na koncie 3 solowe płyty, w tym ostatnią 18 Month z 2012 roku. Jego najpopularniejsze piosenki to oprócz We Found Love, Sweet Nothing, We'll Be Coming Back oraz Flashback.

Zobacz We Found Love - Calvin Harris ft. RihannaZobacz Sweet Nothing - Calvin Harris ft. Florence WelchZobacz Flashback - Calvin Harris

Nie czytałeś jeszcze?


Honey jedzie do Londynu dzięki stylizacji z klipu Lalalove!

EPNajnowsze