C-BooL wraca z mocnym uderzeniem! Catch You HITEM lata 2019? [PREMIERA]

2019-05-17 14:37 RW
C-BooL - piosenka Catch You
Autor: Okładka singla Catch You - C-BooL C-BooL - piosenka Catch You

Catch You - to tytuł nowej piosenki, pod którą podpisuje się autor wielu hitów numer 1, C-BooL! Artysta po sukcesie z singlem Fire In My Head wraca z kawałkiem, który może dla niektórych być dużym zaskoczeniem. Po pierwszych sekundach zwrócicie uwagę na klarnet, z którego została ułożona melodia utworu. W piosence Catch You nie brakuje dźwięków charakterystycznych dla producenta z Pyskowic. Przekonajcie się sami i sprawdźcie szczegóły premiery - na ESKA.pl

C-BooL - piosenka Catch You to idealna propozycja na lato 2019! Za jej sprawą jeden z najlepszych producentów w naszym kraju zaskakuje słuchaczy i daje się poznać z nieco innej strony. Już po pierwszych sekundach zwrócicie uwagę, że najważniejszą rolę w utworze odgrywa szybko wpadająca do głowy melodia zagrana na klarnecie. Kawałek składa się również z dźwięków czy też motywu charakterystycznego dla DJ-a z Pyskowic. Piosenka Catch You wybrzmiała przedpremierowo na antenie Radia ESKA!

Zobacz: Nowości Muzyczne 2019 - NOWE HITY, PREMIERY

C-BooL - piosenka Catch You HITEM Lata 2019?

Nowa piosenka C-BooLa to propozycja, która z pewnością sprawdzi się podczas letnich spotkań ze znajomymi, rowerowych przejażdżek za miasto czy imprez w klubach. To jeden z singli, który warto dodać do swojej playlisty w odtwarzaczu. W utworze swoje partie wokalne wyśpiewał artysta, znany z hitu Wonderland. 

Kiedy premiera utworu? Piosenka Catch You pojawiła się w piątek 17 maja 2019. Do utworu dostępny jest również teledysk, który zobaczycie na kanale YouTube C-BooLa.

Catch You przedpremierowo usłyszycie już 16 maja po godzinie 19:00 w ImprESCE u Janka Pirowskiego! 

C-BooL z piosenką Catch You walczy o tytuł hitu lata 2019, a z utworem Wonderland, którego teledysk na YouTube ma ponad 72 miliony wyświetleń, walczy o tytuł Radiowego Hitu Roku! Wszystko podczas Polsat SuperHit Festival 2019, gdzie producent będzie jednym z gości. Na wydarzenie zapraszamy do Sopotu już 24, 25 i 26 maja!

Najnowsze