C-BooL na Tomorrowland?! Dlaczego powinien tam zagrać?

2017-06-22 20:40
C-BooL na Tomorrowland?! Powody, że powinien tam zagrać!
Autor: fot. ESKA Music Awards 2017 C-BooL na Tomorrowland

C-BooL odnosi ogromne sukcesy nie tylko w Polsce, ale także coraz lepiej radzi sobie na światowym rynku muzycznym. Dlatego właśnie powinien zagrać na największej imprezie muzyki elektronicznej! Dlaczego jeszcze? Przekonajcie się na ESKA.pl!

C-BooL i jego hity dzięki Waszemu wsparciu wielokrotnie dotarły na szczyt Gorącej 20 RADIA ESKA! Producent z Pyskowic jeździ po całej Polsce, gdzie specjalnie dla swoich fanów gra sety na żywo. Nawet miłośnicy innych gatunków muzycznych bawią się słuchając jego przebojów. C-BooL w czasie ESKA Music Awards 2017 drugi rok z rzędu zdobył nagrodę w ważnej kategorii Najlepszy Hit. Tym razem uznaliście, że Magic Symphony jest lepsze od wielu innych topowych przebojów tj. Talizman, Królowa łez, Ty i ja czy W płomieniach.

C-BooL na Tomorrowland - dlaczego powinien zagrać

C-BooL na Tomorrowland?! Może dla niektórych to niewiarygodne bądź śmieszne, ale my sprawdziliśmy i udowadniamy, że powinien i co najważniejsze może zagrać na największym festiwalu muzyki elektronicznej. Oto 5 dowodów:

  1. Doświadczenie sceniczne: Kalendarz imprez C-BooLa od wielu lat wypełniony jest koncertami. Producent gra w największych polskich klubach, dniach miasta czy imprezach dla studentów! 
  2. Miliony na koncie: C-BooL i jego teledyski mają dużo więcej wyświetleń niż niektóre klipy gwiazd Tomorrowland np. Lost Frequencies, Cosmic Gate czy Lucas & Steve. Przykładów jest dużo więcej.
  3. Komentarze fanów: Pod teledyskami C-BooLa na YouTube czy Facebooku znaleźć możemy komentarze słuchaczy z całego świata. Nie tylko Polacy doceniają jego kunszt didżejski i producencki! 
  4. Poparcie innych DJ-ów: Tom Swoon, czyli jedyny Polak w DJ Magazine, w wywiadzie z Rafałem Wróblewskim na ESKA Music Awards 2017 zdradził, że bardzo wspiera poczynania C-BooLa. Jego hity są bardzo chwytliwe i to dla wszystkich wydaje się proste - tak jednak w rzeczywistości nie jest. 
  5. Hity C-BooLa nie tylko w Polsce: Producent pochwalił się niedawno, że jego że jego zeszłoroczne nagranie Never Go Away grane jest na rosyjskim rynku muzyczny. Co tam grane... Jest jednym z najczęściej odtwarzanych utworów w rosyjskich rozgłośniach radiowych! W samej Moskwie zajmuje 2. miejsce zaraz po Despacito. W drugiej połowie czerwca 2017 premierę na antenie holenderskiej stacji radiowej Slam miał singiel DJ Is Your Second Name!

C-BooL na ESKA Music Awards 2017 po odebraniu statuetki za Najlepszy Hit - Magic Symphony:

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze