Była w Szansie na Sukces, a teraz wydała nową piosenkę. To wszystko z okazji urodzin!

2021-05-24 15:56
Amelia Bakalarz
Autor: materiały prasowe

Szansa na Sukces to program, który nie tylko wyłania muzyczne talenty, ale sprawia, że każda osoba ma okazję zaistnieć w branży muzycznej, a nawet medialnej. Teraz okazuje się, że 16-latka pochodząca z województwa lubelskiego, nie poddała się i właśnie wydaje piosenkę. Szansa na Sukces otworzyła jej drogę do wielkiego świata!

Amelia Bakalarz to pochodząca z Opola Lubelskiego dziewczyna o muzycznym talencie. Choć ma dopiero 16 lat, zdążyła już mocno odznaczyć się na polskiej scenie muzyki pop. Wokalistka zaczęła stąpać w branży muzycznej od udziału w kultowym programie TVP2 - Szansa na Sukces. W odcinku z piosenkami zespołu IRA zdobyła wyróżnienie, co okazało się dla niej nie tylko sukcesem, ale także przepustką do podbijania rynku muzycznego. Amelia była też finalistką odbywającego się w Kielcach festiwalu Scyzoryki, a w dodatku ma na swoim koncie dwa single. Pierwszy to numer inspirowany latami osiemdziesiątymi - Przed siebie, który został wydany w 2020 roku. Teraz jednak zdecydowała się na nowość, która miała swoją premierę w poniedziałek 24 maja 2021 roku.

Mowa oczywiście o piosence Ślad, której premiera nie jest przypadkowa. Data pojawienia się singla w sieci to dzień urodzin Amelii. Wokalistka postanowiła uczcić swoje święto w najlepszy możliwy sposób, dzieląc się ze światem niespodzianką. Za muzykę odpowiada Agnieszka Wiechnik - trenerka wokalna Ali i Oli Tracz, a teledysk został nagrany w Selfie Museum Warsaw. Poniżej możecie posłuchać nowości muzycznej od Amelii Bakalarz.

TikTok - hity 2021. Te piosenki podbiły muzyczną aplikację!
Najnowsze