Była objawieniem X Factora. Po 10 latach zaśpiewała piosenkę, od której wszystko się zaczęło

2022-09-23 11:57
Carly Rose
Autor: Russ Einhorn / Splash News/EAST NEWS // YouTube/GleekEver

Miała zaledwie 13 lat, gdy jej talentem wokalnym zachwycił się cały świat. Wielu przewidywało nawet, że gdy będzie starsza, odniesie sukces na miarę największych wokalnych diw. Z czasem słuch o Carly Rose Sonenclar nieco zaginął. Po 10 latach od swojego udziału w X Factor wokalistka wydała studyjną wersję piosenki, od której wszystko się zaczęło.

Druga edycja amerykańskiego X Factora wylansowała między innymi zespół Fifth Harmony, w którym karierę zaczynała Camila Cabello. Girlsband dotarł do finału, gdzie walczył o zwycięstwo między innymi z trzynastoletnią wówczas piosenkarką Carly Rose Sonenclar. To właśnie ona, a nie podopieczne Simona Cowella, typowana była na zwyciężczynię show. Gdy Carly Rose pojawiła się na castingach do programu, zarówno jurorzy, jak i publiczność oniemieli. Nastolatka była do tego stopnia doskonała, że wszyscy bez wyjątku wstali, by bić jej brawa. Sama Britney Spears określiła ją mianem małej diwy! Pod skrzydłami księżniczki popu Carly Rose dotarła do ostatniego etapu show, ostatecznie przegrywając z wykonującym muzykę country Tate Stevensem. Wbrew oczekiwaniom fanów nastolatce nie udało się zrobić międzynarodowej kariery. Nie oznacza to jednak, że porzuciła nagrywanie muzyki. Po 10 latach od udziału w X Factor 23-letnia dziś Carly Rose zdecydowała się na wydanie studyjnej wersji piosenki, która zapewniła jej miejsce w odcinkach na żywo.

Synowie Britney Spears wstydzą się przez jej nagie zdjęcia! Nie chcą mieć z nią kontaktu

Fotograf Britney Spears zdradza szczegóły jej ślubu. Wokalistka zaufała Polakowi!

Carly Rose 2022

Chociaż ciężko w to uwierzyć, druga edycja amerykańskiego X Factora, w którym zmagania uczestników oceniały m.in. Britney Spears i Demi Lovato, emitowana była w 2012 roku. Prawdziwym objawieniem show była wówczas 13-letnia Carly Rose Sonenclar. Nastolatka wyśpiewała sobie miejsce w drużynie księżniczki popu, wykonując przejmujący utwór Brokenhearted. Występ z piosenką do dziś uważany jest przez wielu za najlepsze przesłuchanie w historii talent shows. Po 10 latach artystka postanowiła wydać studyjną wersję utworu. 23-latka nagrała nawet teledysk w tym samym miejscu, w którym śpiewała dla Britney i pomagającego jej w podjęciu decyzji will.i.am'a, z którym niedawno na jednej scenie zaśpiewała Sara James. Myślicie, że tym ruchem otworzy sobie wrota do wielkiej kariery, na jaką bez dwóch zdań zasługuje?

Sonda
Pamiętasz program X Factor?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze