BTS ustanawia nowy rekord YouTube! Ten wynik ciężko będzie pobić

2020-08-22 13:32 Rafał Wróblewski
BTS ustanawia nowy rekord YouTube! Ten wynik ciężko będzie pobić
Autor: screen from video: https://www.youtube.com/channel/UC3IZKseVpdzPSBaWxBxundA // BTS (방탄소년단) 'Dynamite' Official MV BTS ustanawia nowy rekord YouTube! Ten wynik ciężko będzie pobić

Fani BTS znów dopięli swego! Army zrobiło wszystko, by ich ukochany zespół świętował ogromny sukces. I to się udało, ponieważ to koreańska grupa może pochwalić się nowym rekordem wyświetleń w serwisie YouTube. Jaki jest to wynik? Kogo pokonał BTS? Zebraliśmy dla Was garść informacji w tym temacie na ESKA.pl!

BTS - nowy rekord YouTube robi wrażenie! Wynik, to oczywiście zasługa fanów, którzy zrobili wszystko, by ich zespół miał powody do zadowolenia. Siedmioosobowa grupa w piątek, 21 sierpnia 2020, wypuściła anglojęzyczny singiel Dynamite, który od razu trafił do propozycji w Gorącej 20 Radia ESKA. Właśnie za sprawą teledysku Dynamite, zespół pobił nowy rekord pod względem wyświetleń w najpopularniejszym serwisie wideo świata. Po pierwsze chodzi o liczbę osób oglądających premierę klipu na żywo. W czasie rzeczywistym wideo oglądało 3 miliony. Po drugie mowa o rekordzie pod względem wyświetleń w 24 godziny. Otóż przepełniony uśmiechem, radością, tańcem i pozytywną energią muzyczny obrazek do nowej piosenki BTS, w dobę zebrał ponad 98 milionów wyświetleń. Rekord został poprawiony o kilkanaście milionów odsłon!

BTS kiedyś i dziś

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

BTS - nowy rekord YouTube

Czy ktoś powstrzyma BTS, czyli najpopularniejszą obecnie muzyczną grupę na świecie? Zespół wypuścił swój pierwszy utwór, w całości nagrany w języku angielskim i opłaciło się. Dynamite jest najczęściej oglądanym teledyskiem na YouTube. W 24 godziny od premiery wideo miało już ponad 98,3 miliona wyświetleń i tym samym rekord zespołu Blackpink został odebrany. Wcześniej to właśnie koreański girlsband królował pod tym względem - ich utwór How You Like That miał 86,3 miliony wyświetleń w ciągu 24 godzin. BTS pokonało Blackpink o 12 milionów odsłon.

Dynamite, jest pierwszym singlem z nowego albumu BTS, który swoją premierę ma mieć pod koniec 2020 roku. W tym roku grupa zaprezentowała już krązek Map of the Soul.

Warto zaznaczyć, że BTS już wcześniej królował na YouTube. Zespół był rekordzistą w kwietniu 2019 roku, kiedy to wypuścili teledysk Boy With Luv, a ten w 24 godziny od premiery miał ponad 74 miliony wyświetleń.

Najnowsze