bryska objawieniem roku?! Na tę artystkę trzeba zwrócić uwagę! [WYWIAD]

2021-09-25 11:15
Bryska przedstawia się słuchaczom! Zdjęcia z teledysku Jestem bryska [TYLKO U NAS]
Autor: Magic Records Poland Bryska przedstawia się słuchaczom! Zdjęcia z teledysku Jestem bryska [TYLKO U NAS]

Młoda, zdolna, ambitna i zakochana w muzyce - bryska wkroczyła na muzyczny rynek i wywołała duże poruszenie wśród słuchaczy. Michał Hanczak porozmawiał z artystką, która lada chwila może zawojować wszystkie listy sprzedaży!

bryska, czyli 20-latka, która coraz odważniej podbijająca indie-popową scenę. Wydała utwory: panika, drama, naiwna, jestem bryska, lato (pocałuj mnie), a 24 września 2021 pojawił się singiel odbicie. Zdecydowanie bryska to artystka, którą mało kto widział, ale coraz więcej osób słyszało. Ukrywająca twarz wokalistka może pochwalić się w ostatnich miesiącach większą ilością premier, niż niejeden polski wykonawca.

Bryska - objawienie muzycznej sceny w utworze Panika. Zakochacie się w tym głosie [TYLKO U NAS]

20-latka bawi spostrzeżeniami na temat rzeczywistości, nie szczędzi gorzkich słów swoim 'eksom' w balladach, w dynamicznych utworach porusza tematy, jakich na próżno szukać we współczesnym popie. Wszystko w takt melodii tak chwytliwych, że wkrótce będą nucić je wszyscy. Poznajcie ją bliżej już teraz!

Bryska gościem Radia ESKA

bryska - winyl jestem bryska

12 listopada ukaże się pierwsze fizyczne wydawnictwo bryskiej, umilające oczekiwanie fanom na jej pierwszy album długogrający. Zatytułowane tak jak jeden z jej utworów - jestem bryska - dostępne będzie tylko na winylu oraz w wersji cyfrowej. Trafią na niego opublikowane już piosenki - panika, drama, odbicie, czy aktualny przebój lato (pocałuj mnie) w dwóch wersjach, a także premierowe nagrania, które umocnią tylko wizerunek bryskiej jako jednej z najciekawszych debiutantek roku 2021 - BFF i neonowe laczki.

Dla osób które zamówią ją w Empik.com przed premierą, wydawnictwo opatrzone zostanie autografem artystki.

Najnowsze