Quebonafide i Brodka - screen Youtube

i

Autor: Quebonafide i Brodka / screen Youtube Quebonafide i Brodka / screen Youtube

Brodka komentuje współpracę z Quebonafide. Padły mocne słowa!

2021-03-16 14:19

W sieci dosłownie zawrzało gdy pojawił się klip do premierowego singla Brodki Game Change. Lawina domysłów, różne interpretacje oraz spekulacje nie mające końca - tak skończyło się zapowiadanie klipu zdjęciem z Quebonafide. Czy pojawienie się rapera w zajawce nowego albumu jest zapowiedzią stałej, muzycznej współpracy? Zebraliśmy dla Was najważniejsze informacje w tej sprawie i jesteśmy ciekawi co Wy sądzicie o ewentualnej muzyczno-wizualnej korelacji artystów.

Nie od dziś wiadomo, że współpraca z Quebonafide to recepta na sukces, ale też zapewne marzenie nie jednego artysty. Tym razem do kooperacji Quebo dał się namówić Monice Brodce! Co szykują artyści i jak układa się ich muzyczna współpraca?

Quebonafide - współpraca z Brodką

Quebonafide póki co pojawił się w czysto wizualnej formie na singlu promującym nową płytę Brodki „Game Change”. Ten promocyjny zabieg wywołał falę spekulacji, które ucięła sama Monika Brodka w wywiadzie udzielonym portalowi Onet.pl. - Zaprosiłam go jako gościa do klipu, ponieważ szukałam kandydata na mojego męża, który w tej historii pojawia się jedynie na zdjęciu i bohaterka przejmuje trochę jego image i osobowość - powiedziała wokalistka.

- Była to niestandardowa propozycja. Właściwie zadzwoniłam trochę z propozycją matrymonialną i zgłosiłam się właśnie do Kuby, ponieważ wiem, że jest artystą, który ma dystans do siebie i myśli o swoim wizerunku w nietypowy, nieszablonowy sposób. Mało jest takich postaci. Przedstawiając mu sytuację, powiedziałam, że w teledysku będzie moim mężem, który w pewnym momencie został uśmiercony. Kuba powiedział na to: „bomba, pomysł jest super i bardzo mi się podoba, chętnie w to wejdę – wspomina początki tej współpracy Monika Brodka.

Te polskie hity kończą 10 lat. Każdy je zna!

Współpraca Moniki Brodki z Quebonafide na tej płaszczyźnie wprawiła w osłupienie zarówno fanów rapera, jak i wokalistki. Sieć zasypana została wieloma przychylnymi artystom komentarzami, ale też tymi, w których fani wyrażali swoją dezaprobatę dla podobnej promocji nowej płyty Brodki.

Quebonafide w teaserze albumu Moniki Brodki

Czy współpraca z Quebonafide będzie mieć charakter tylko i wyłącznie promocyjny, a może nie tylko zobaczymy, ale i usłyszymy rapera na nowym krążku Brodki? Wokalistka nie rozwiewa powstałych wokół spekulacji mówiąc - jestem mu za to wdzięczna. Wiem, że cała ta sytuacja wywołała sporo szumu, być może też jakiegoś niezadowolenia ze strony fanów Kuby i moich. Nikt nie powiedział, że to nasze ostateczne słowo w tym temacie. Premiera nowego albumu Brodki planowana jest na pierwszą połowę 2021 roku. 

Sonda
Co sądzisz o współpracy Quebo z Brodką?