Britney Spears pozdrawia Polskę na Twitterze! Co napisała pop gwiazda? Zobacz na Eska.pl [VIDEO]

2013-06-18 18:50

Britney Spears zauważyła polskich fanów na Twitterze. Wokalistka pozdrowiła Polskę i podziękowała za ciepłe słowa po premierze swojej nowej piosenki Oh La La promującej Smerfy 2. To duże wyróżnienie dla polskiego fanclubu, który jako jeden z wielu tweetował na temat kawałka. Co napisała pop gwiazda? Zobacz już teraz na Eska.pl!

Britney Spears w związku z premierą swojej nowej piosenki Oh La La do filmu Smerfy 2 uaktywniła się na Twitterze, gdzie nie tylko zachęcała swoich fanów do kupowania kawałka, ale także odpowiadała na ich wpisy. W jednym ze swoich tweetów wokalistka pozdrowiła Polskę. Wszystko to sprawka użytkowniczki o nicku Girlyyoumine, która skomplementowała Oh La La.

O Boże, uwielbiam Twoją nową piosenkę Britney :) Polska Cię uwielbia <3 Dzięki za wszystko – napisał użytkowniczka Girlyyoumine. Jej, tak się cieszę, że się Wam podoba! Cześć Polsko! – odpowiedziała Britney.

To właśnie na Twitterze Brit pochwaliła się też po raz pierwszy, że w teledysku do Oh La La wystąpią jej synkowie. Kiedy premiera klipu i co działo się na planie zdjęciowym? Wszystkiego dowiesz się klikając w link z artykułem poniżej.

>>> Teledysk do Oh La La - Britney Spears już gotowy! W klipie dzieci Brit. Kiedy premiera na YouTube? [AUDIO]


Zobacz Britney Spears zachęcającą do kupna Oh La La!JB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze