Break The Silence - film BTS w Polsce! Gdzie i kiedy można obejrzeć?

2020-08-07 12:10 MK
BTS
Autor: materiały prasowe

BTS nie zwalniają tempa. Wytwórnia, pod której szyldem członkowie boysbandu wydają swoją muzykę zapowiedzieli, że jeszcze w tym roku do kin na całym świecie trafi ich najnowszy film Break The Silence, dzięki któremu fani będą mogli poznać idoli z zupełnie innej strony. Dobra wiadomość jest taka, że produkcja będzie wyświetlana również w Polsce! Kiedy i gdzie? Sprawdź na ESKA.pl.

BTS - film Break The Silence dostępny w Polsce! Gdzie go obejrzeć - w Cinema City czy w Multikinie? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie oczywiście na ESKA.pl. Mimo pokrzyżowania planów koncertowych, członkowie najpopularniejszego obecnie boysbandu ani na moment nie stracili zapału do pracy. Tworzący zespół BTS wokaliści zagrali liczne koncerty online, wydali w tym roku dwa albumy oraz ogłosili, że zaprezentują się na żywo podczas gali Video Music Awards 2020. To jednak nie koniec niespodzianek, jakie BTS wspólnie z wytwórnia Big Hit Entertainment przygotowali dla ARMYs z całego świata. Niebawem swoją premierę będzie miał bowiem film Break The Silence. Polscy fani również go zobaczą!

Produkcja Break The Silence zawierać będzie fragmenty koncertów, jakie BTS dali w ramach trasy Love Yourself: Speak Yourself. Nie zabraknie też wielu zakulisowych nagrań, dzięki którym ARMYs będą mogli się dowiedzieć, jacy ich idole są naprawdę. Według zapowiedzi nie zabraknie wzruszeń oraz szczerych wyznań. Kiedy film Break The Silence trafi do polskich kin i gdzie będzie można go obejrzeć?

BTS kiedyś i dziś

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

BTS - film Break The Silence w Polsce

Według informacji podawanych na stronie Big Hit Entertainment sprzedaż biletów na film Break The Silence ma ruszyć 13 sierpnia, natomiast sama produkcja ma być wyświetlana 10 września. Podkreślono jednak, że data ta jest uzależniona od lokalizacji. Na ten moment nie wiadomo, kiedy polscy fani na pewno zobaczą koncert swoich idoli na wielkim ekranie. Wiadomo jednak tyle, że Break The Silence będzie można obejrzeć w Multikinie, Cinema City i Heliosie w wielu miastach w Polsce. Pełna lista jest dostępna na stronie www.breakthesilencethemovie.com w zakładce Locations.

Najnowsze