Brave - przeróbka I Just Called To Say I Love You ma wakacyjny teledysk! [VIDEO]

i

Autor: fot. YouTube.com/C-Wave Records screen z teledysku Brave - I Just Called To Say I Love You (Official Video)

Brave - przeróbka I Just Called To Say I Love You ma wakacyjny teledysk! [VIDEO]

2018-04-26 17:46

I Just Called To Say I Love You - wersja na rok 2018 ma już oficjalny teledysk! Zobaczcie go na ESKA.pl

Brave - piosenka I Just Called To Say I Love You ma już oficjalny teledysk! Pojawił się on na oficjalnym kanale wytwórni należącej do C-BooLa, czyli C-Wave Records. O czym jest klip polskiego producenta? Oglądamy w nim historię kobiety i mężczyzny, którzy wzajemnie się poszukują, w dwóch włoskich miastach przy okazji pokazując piękno tych miejsc. 

Brave - teledysk I Just Called To Say I Love You

Teledysk I Just Called To Say I Love You został nakręcony w Wenecji oraz Mediolanie. Realizacja zajęła 3 dni, a główną rolę w klipie zagrała Ola Ciupa - piękna modelka o słowiańskiej urodzie. W teledysku oczywiście nie brakuje również głównego kompozytora nowej wersji czyli - BRAVE'A 

Któregoś pięknego dnia usłyszałem w radiu starą wersje I Just Called To Say I Love. Kilka dni później postanowiłem usiąść do programu, w którym pracuje i nadać jej świeższego brzmienia, ale jednocześnie pozostawiając trochę klimatu z tamtych lat. Za nim jednak postanowiłem wydać ten utwór, najpierw zrobiłem test piosenki w klubie podczas swojego występu. Ludzie zwariowali, tańczyli, śpiewali... aż ciężko opisać! To był jednak wystarczający znak do tego, żeby ruszyć z promocją - powiedział nam Brave.

Brave - kim jest?

Brave to DJ i producent pochodzący z Polski. Jego przygoda z muzyką trwa od wczesnych lat dzieciństwa. od 2011 roku aktywnie działa jako producent i DJ. Artysta specjalizuje się w muzyce tanecznej. Jego pierwszy singiel jest odważną próbą zmierzenia się z z przebojową piosenką Stevi'ego Wondera - I Just Called To Say I Love You, która aktualnie podbija wszystkie playlisty radiowe oraz klubowe w Polsce. Utwór został wydany w wytwórni C-BooLa czyli C-Wave Records.

Hity 2018 - wiosna upłynie pod znakiem rozgrzewających kawałków! [VIDEO]

Autor: brak danych

Kwiecień, maj i czerwiec to czas, kiedy na rynku muzycznym pojawiają się świetne kawałki. Który z nich zostanie hitem wiosny 2018?

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE