Boxdel pokazał szokującą przemianę. Schudł 40 kg!

i

Autor: Akpa

Influencerzy

Boxdel pokazał szokującą przemianę. Schudł 40 kg!

2023-08-31 15:20

Boxdel bez dwóch zdań przeszedł najprawdziwszy glow up. W ostatnich miesiącach mocno pracował nad swoją sylwetką, aby jego ciało wyglądało jak najlepiej. Nie da się ukryć, że widać ogromny progres. Michałowi Baronowi udało się schudnąć aż 40 kg i wcale nie zatrzymuje się w swojej podróży. Zobaczcie sami!

Michał Baron jest jednym z najpopularniejszych influencerów w Polsce. Mężczyzna zaczynał na YouTube grając w Minecraft. Jego późniejsze działania są w głównej mierze związane z Fame MMA. W końcu od wielu lat nieprzerwanie jest włodarzem - i wygląda na to, że prędko się to nie zmieni. W ostatnim czasie zaszokował swoich widzów ogromna metamorfozą. Włożył w nią masę ciężkiej pracy oraz wysiłku. Dzięki temu przeszedł ogromny glow up i obecnie wygląda fantastycznie. Influencer postanowił zdradzić, dlaczego zdecydował się na taki krok, a także przyznał się, ile kg spadło mu z wagi. Mamy dla Was zdjęcia!

ZOBACZ TAKŻE: Budda, Boxdel i Natsu mają wielkie plany. Wspólnego projektu nikt się nie spodziewał!

Wersow o byciu mamą, ślubie z Frizem i nowej muzyce

Boxdel - przemiana

Boxdel postanowił założyć na Instagramie konto, na którym pokazuje, jak wygląda jego przygoda z odchudzaniem. Potężny włodarz uznał, że chce, aby inni również mogli zobaczyć te niesamowite efekty. W ciągu zaledwie kilku miesięcy udało mu się zrzucić aż 40 kg. Osiągnął to za pomocą swojej ciężkiej pracy oraz mobilizacji, której nie da się mu odmówić. Swoim fanom zdradził, dlaczego zdecydował się na to, aby spróbować sił w odchudzaniu się. Przyznał, iż zrobił to, gdyż "W zdrowym ciele zdrowy duch". Trzeba przyznać, że jest to naprawdę dobry powód do tego, aby zadbać o siebie. W końcu to z całą pewnością może zupełnie odmienić jego życie!