Bovska - teledysk do piosenki Klik. Wybraliśmy najlepsze fragmenty klipu!

2016-06-08 12:34

Bovska - teledysk do piosenki Klik to kolejny hit tej artystki? Na ESKA.pl wybraliśmy najlepsze fragmenty nowego klipu wokalistki.

Bovska zdobyła ogromną popularność dzięki serialowi Druga Szansa. Piosenki właśnie z jej debiutanckiej płyty zostały wykorzystane w hitowej produkcji TVN. Serial promowany był przez kawałek Kaktus, z którym Bovska wystąpiła także podczas festiwalu w Opolu 2016. Po wielu sukcesach przyszedł czas na nowy teledysk. Tym razem klip Bovskiej powstał do piosenki Klik i miał swoją premierę w niedzielę 5 czerwca.

>> Bovska: Druga Szansa - czy też ją dostała? Wywiad z autorką piosenki z serialu!

Bovska: Klik - najlepsze fragmenty teledysku

Nowy teledysk Bovskej jest wyprodukowany na naprawdę wysokim poziomie. Pełny kolorów i zmieniających się scen klip przyciąga uwagę i trudno oderwać od niego wzrok. Teledysk do piosenki Klik został zrealizowany w ramach projektu Szkoła Teledysków zorganizowanego przez Fundację Inicjatyw Kulturalnych Plaster. Przedsięwzięcie wsparło Miasto Stołeczne Warszawa. Poniżej znajdziecie najciekawsze fragmenty nowego klipu Bovskiej.

via GIPHY

via GIPHY

via GIPHY

via GIPHY

Jeżeli interesujecie się najlepszą muzyką i chcecie poznawać sekrety największych gwiazd, wchodźcie na eskaGO! W serwisie znajdziecie filmy o najlepszych wokalistach i fragmenty ich koncertów:

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>

KL

Najnowsze