Bohemian Rhapsody w wykonaniu uczestników The Voice Kids. Ciarki gwarantowane

Uczestnik The Voice Kids
Autor: YouTube/The Voice Global

Zespół Queen bez wątpienia na stałe zapisał się w historii muzyki rozrywkowej. Kto nie zna takich hitów jak We Will Rock You, Radio Ga-Ga, Show Must Go On czy Bohemian Rhapsody? Twórczość grupy do dziś inspiruje miliony wokalistów, nawet tych najmłodszych. Zobaczcie, jak z legendarną kompozycją śpiewaną w oryginale przez Freddiego radzą sobie najmłodsi.

Hity zespołu Queen w wykonaniu utalentowanych dzieci i nastolatków na pewno będą zaskoczeniem dla niejednego fana legendarnej grupy, która na stałe zapisała się na kartach historii muzyki rockowej, sprzedając setki milionów płyt na całym świecie. Chyba nie ma osoby, która nie znałaby przynajmniej jednej kompozycji z bogatego katalogu brytyjskiego zespołu, którego liderem był niezastąpiony dla wielu Freddie Mercury. Utwory z płyt Queen są często wybierane przez debiutujących twórców jako te, którymi chcą przekonać do siebie jurorów w programach typu talent show czy podczas innego rodzaju przesłuchań. W końcu trzeba mieć nie lada odwagę i przede wszystkim talent, żeby zmierzyć się z taką legendą. Ani jednego, ani drugiego nie brakuje dzieciakom, które zgłaszają się do muzycznego show The Voice Kids. Na kanale The Voice Global pojawiło się zestawienie najlepszych występów uczestników z piosenką Bohemian Rhapsody.

The Voice Kids - uczestnicy śpiewają Bohemian Rhapsody

Nagrana w 1979 roku piosenka to jeden z największych hitów, jakie powstały w historii muzyki. Zdaniem wielu słuchaczy to także najlepszy utwór, jaki został kiedykolwiek napisany i skomponowany. Nic dziwnego, że każda próba zmierzenia się z nim nie przechodzi bez echa. Uczestnikom z The Voice Kids, mimo młodego wieku, ta sztuka się udała. Zobaczcie wideo.

Najnowsze