Blog Sebastiana Rutkowskiego nominowany w kategorii Blog Roku! Zobacz na Eska.pl Used Sebatiana i Tz [VIDEO]

2013-01-27 16:12

Sebastian Rutkowski prowadzi bloga, który nominowany został w konkursie Blog Roku 2012. Zobacz na Eska.pl Used w duecie z portugalskim raperem Tz!

Sebastian Rutkowski prowadzi bloga, który nominowany został w konkursie Blog Roku 2012. Na blogu możecie dowiedzieć się co słychać u wokalisty. Sebastian opisuje w nim swoje przeżycia zarówno z życia prywatnego jak również muzycznego. Wokalista poświęca blogowi wiele czasu, dlatego często pojawiają się tam nowe i bardzo ciekawe wpisy. Blog młodego wokalisty został nominowany w prestiżowym konkursie Blog Roku 2012. Konkurencja jest bardzo duża, ponieważ w kategorii Teen zmierzy się ze sobą 650 blogów! Jurorką w kategorii Teen jest wokalistka i blogerka modowa Honey.

Zobacz na Eska.pl zapis videoczatu z Sebastianem Rutkowskim

Sebastian Rutkowski znany jest z programu Must Be The Music. Młody wokalista ma na swoim koncie debiutancki utwór Used nagrany z portugalskim raperem Tz. Jeżeli jesteście fanami bloga Sebastiana Rutkowskiego możecie oddać swój głos do czwartku 31.01.2013.

Szczegóły akcji: Blog Roku 2012 - Sebastian Rutkowski

Zobacz Used - Sebastian Rutkowski ft. TzNie czytałeś jeszcze?

Lady Gaga nagrywa jazzową płytę!

EPGrupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze