Bletka - kim jest? Odkrył ją raper, a teraz rozbiła bank śpiewając hit sanah!

i

Autor: screen z filmu na YouTube: Kizo ft. Bletka - TAXI (prod. Adash x Eddie Block x BeMelo) / MY TO SUKCES Bletka - kim jest? Odkrył ją raper, a teraz rozbiła bank śpiewając hit sanah!

POZNAJCIE JĄ BLIŻEJ

Bletka - kim jest? Odkrył ją raper, a teraz rozbiła bank śpiewając hit sanah!

2024-02-24 15:50

Kim jest Bletka? Słysząc jej głos od razu takie pytanie nasuwa się do głowy. Młoda, zdolna i dobrze aspirująca wokalistka zasłynęła wpadającym do głowy refrenem w utworze znanego rapera, ale solowo również sobie świetnie radzi. Właśnie dodała filmik, na którym pokazuje swoje wokalne umiejętności śpiewając hit sanah!

Spis treści

  1. Bletka - kim jest?
  2. Bletka - piosenki, kariera

Bletka - kim jest? Zdecydowanie możemy określić ją mianem objawienia muzycznego 2023 roku. Młoda wokalistka nieśmiało prowadziła swoją karierę aż do momentu, gdy jej talent ujawnił popularny raper. Chodzi dokładniej o Kizo, który zaprosił artystkę do współpracy przy hicie Taxi. Ich utwór, tylko w jednym serwisie streamingowym przebił barierę dwóch milionów odsłuchań w jeden miesiąc. Oprócz tego piosenka znalazła się na podium rapowej listy hitów. Utwór pokrył się diamentem za sprzedaż. Sama Bletka po współpracy z Patrykiem Wozińskim odnotowała wzrost zasięgów w mediach społecznościowych. Przed wydaniem tego kawałka jej zdjęcia miały około 500 polubień, a po współpracy każda kolejna fotografia ma ponad 1000.

Karolina Leszko kiedyś zaszokowała Michaela Buble. Teraz wraca z przytupem!

Brodka o Sarze, Roxie i Viki. Sama zaczynała jako nastolatka!

Bletka - kim jest?

Bletka to początkująca wokalistka o bardzo dużym potencjale! Tak naprawdę jest bardzo tajemnicza i w sieci jest bardzo mało informacji na jej temat. My jednak postanowiliśmy ujawnić nieco szczegółów z jej życia. Bletka, a tak naprawdę Aleksandra Bletek, pochodzi z Krakowa i na co dzień jest studentką Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w tym mieście. Jest na pierwszym roku studiów magisterskich.

Jak nam powiedziała, zaczęła śpiewać zanim nauczyła się mówić. Mama całymi dniami słuchała jak nuci sobie pod nosem, pewnie dlatego tez później wysłała ją i jej rodzeństwo do szkoły muzycznej, co było niesamowitym doświadczeniem. Wspomina ten okres z ogromnym sentymentem. Ukończyła 1. stopień grając na waltorni (i pianinie) w orkiestrze symfonicznej, Krakowskiej Młodej Filharmonii. Oprócz tego śpiewała w zaciszu domowym, w szkołach, jeździła na różne występy oraz konkursy. Cale jej życie od zawsze wypełniała właśnie muzyka. Bletka powiedziała ESKA.pl, że poza muzyką, uwielbia robić zdjęcia, amatorsko tańczyć w domu, podróżować i odkrywać nowe rzecz.

Bletka - piosenki, kariera

Bletka dała się poznać za sprawą współpracy z Kizo. W utworze Taxi wyśpiewała refreny, które szybko wchodzą do głowy. Sama ma na koncie jeden utwór zatytułowany Teraz wiem. Artystka niedawno pokazała się ze znakomitej strony śpiewając hit Marcepan od sanah. Brawurowo wykonała ten kawałek, podczas robienia sałatki, a filmik ma ponad 630 tysięcy wyświetleń. Bletka jest objawieniem tego rynku muzycznego i na pewno jeszcze namiesza!