Blanka - Solo

i

Autor: Youtube.com/Шоуто на Николаос Цитиридис; screen z filmu "Blanka - Solo | Шоуто на Николаос Цитиридис (18.11.2022)" Blanka wystąpiła na żywo z piosenką Solo.

Blanka zaśpiewała o byłym i zaczęła podbijać świat! Tak brzmi piosenka Solo na żywo

2022-11-24 16:16

Blanka to jedno z muzycznych odkryć 2022 roku. Jej ostatni singiel pod tytułem Solo podbija polskie stacje radiowe oraz serwisy streamingowe. Do tej pory nie wiedzieliśmy, jak śpiewa na żywo. Teraz już wszystko jasne, ponieważ Polka wystąpiła w zagranicznym programie! Występ znajdziecie w tym artykule.

Blanka niespodziewanie pojawiła się na polskim rynku muzycznym. Jeszcze do niedawna prawie nikt o niej nie wiedział, ale teraz zaczyna się to zmieniać. Wszystko za sprawą jej pierwszego hitu w karierze. Mowa o utworze pod tytułem Solo. To taneczna piosenka, której tekst opowiada o rozstaniu z byłym partnerem. Internauci porównywali numer to takich hitów jak Dance Monkey czy Liar Camili Cabello. Solo od tygodni podbija polskie stacje radiowe, a sama Blanka cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Wiele osób zastanawiało się jednak, czy umie śpiewać na żywo. Wreszcie mogliśmy to sprawdzić, ponieważ Blanka zaśpiewała w zagranicznym programie rozrywkowym. 

ZOBACZ TAKŻE: Eurowizja 2023 - uczestniczka Top Model reprezentantką Polski? Jej piosenka brzmi jak światowy hit!

FIT BURGER DRWALA, MOVE FEDERATION, HITY SKOCZKÓW, FURY PIŁKARZY | ESKA XD #062

Blanka zaśpiewała Solo na żywo

Blanka była gościem bułgarskiej telewizji i w jednym z tamtejszych programów po raz pierwszy zaśpiewała Solo na żywo. Piosenkarka pojawiła się w towarzystwie tancerek. Jej występ został pozytywnie przyjęty, co można wywnioskować z komentarzy na YouTube. A wy jak uważacie? Blanka daje radę na żywo? Obejrzyjcie występ i weźcie udział w ankiecie. 

Sonda
Podobał ci się występ Blanki z piosenką Solo?

Blanka - kim jest? 

Blanka Stajkow to 23-letnia piosenkarka. Mając zaledwie 15 lat, wystąpiła w Dzień Dobry TVN z energiczną piosenką Finally. Później wzięłą udział w castingu do Top Model. Wydała także własny singiel Gonna Want Me Back. Już wtedy utwór zdobył popularność, a imię Blanki pojawiało się w serwisach plotkarskich. Działa też na Instagramie, gdzie w ciągu kilku lat zgromadziła ponad 50 tysięcy obserwujących.