Blanka z Top Model śpiewa! Nagrała teledysk, o którym huczy internet

2021-09-14 15:07 Materiał sponsorowany
Blanka z Top Model śpiewa! Nagrała teledysk, o którym huczy internet
Autor: Materiały prasowe

Od kilku dni Internet huczy o Blance Stajkow, tworzącej w Internecie pod pseudonimem @blikeblanka . Niektórzy mogą kojarzyć ją z „Dzień dobry TVN”, gdzie w wieku 15 lat podbiła serca widzów utworem „Finally”. Potem na chwilę słuch o niej zaginął, jednak tej jesieni z impetem wróciła na szklane ekrany. Najpierw pojawiła się w kolejnym sezonie kultowego Top Model. Potem we wszystkich kanałach streamingowych ze swoją nową piosenką. Kim jest Blanka Stajkow i skąd tyle szumu wokół jej osoby?

Kim jest Blanka Stajkow?

Blanka Stajkow to 22-letnia dziewczyna z ambicjami. Już od najmłodszych lat marzyła o karierze piosenkarki. Jednak na snuciu planów się nie skończyło. Mając zaledwie 15 lat, wystąpiła w „Dzień Dobry TVN” z energiczną piosenką „Finally”. Wydała także własny singiel pt. „Gonna Want Me Back”. Już wtedy utwór zdobył popularność, a imię Blanki pojawiało się w serwisach plotkarskich. Następnie na chwilę ślad w mediach mainstreamowych po niej zaginął. W tym czasie działała na Instagramie pod pseudonimem @blikeblanka, gdzie w ciągu kilku lat zgromadziła ponad 50 tysięcy obserwujących. Konsekwencji zdecydowanie nie można jej odmówić! To jednak jej nie wystarczało. W końcu postanowiła wrócić do świata show-biznesu. A zrobiła to naprawdę dobrze!

Blanka z Top Model śpiewa! Nagrała teledysk, o którym huczy internet
Autor: Materiały prasowe

Zaczęło się od Top Model

Największą miłością Blanki jest muzyka. Naturalne predyspozycje i piękna twarz sprawiły jednak, że najpierw znalazła się na castingu Top Model. Szybko dostała się do oficjalnych eliminacji, dzięki czemu mogła zaprezentować się przed takimi gwiazdami jak Joanna Krupa, Katarzyna Sokołowska, Marcin Tyszka oraz Dawid Woliński. Choć jurorzy docenili jej proporcje oraz sposób chodzenia, to jednak nie obyło się bez drobnych uszczypliwości. Przez jury została uznana za zbyt seksowną, a w konsekwencji - niepasującą do modelingu. Jej naturalny uśmiech i dziewczęcy wizerunek sprawił jednak, że dostała szansę zaprezentowania się na bootcampie. Jak poradzi sobie w kolejnych odcinkach? Oglądaj w każdą środę o 21:30 w TVN!

Na Top Model się nie skończyło

Blanka ma ambicje. Swój udział w Top Model uznaje za dobrą zabawę, jednak nie poprzestaje na sesjach zdjęciowych i świecie modelingu. Zaczęła pracę nad nowym singlem. „Better”, bo tak nazywa się ten kawałek, to piosenka stworzona od początku do końca przez samą artystkę ze współpracy z CrackHouse. Opowiada o zdradzie i jak wspomina sama Blanka - jest oparty na faktach. Autentyczny charakter piosenki docenił cały Internet. Tylko w dzień premiery utwór został odtworzony aż 100 tysięcy razy i wciąż rośnie!Sam teledysk do piosenki „Better” został nagrany na klimatycznej, greckiej wyspie. Ujęcia z egzotycznego Mykonos połączone z piękną, delikatną barwą głosu Blanki sprawiają, że przycisk „replay” aż sam się klika. Sprawdź sam/a nowy singiel pięknej dziewczyny z Top Model, a także przyszłej gwiazdy muzycznej estrady na YouTube!

Najnowsze