Blanka Stajkow ujawniła, jakie jest jej największe marzenie. Dosłownie się rozpłynęła!

i

Autor: Warner Music Poland / blikeblanka

KONKRETNE SŁOWA

Blanka Stajkow ujawniła, jakie jest jej największe marzenie. Dosłownie się rozpłynęła!

2024-02-25 20:03

Blanka Stajkow sporo już osiągnęła, jeśli chodzi o muzyczną karierę. Udany udział w Eurowizji, sukcesy z singlami "Rodeo" oraz "Cara Mia", zbliżająca się trasa koncertowa oraz debiutancka płyta. Na tym jeszcze nie poprzestaje i można spodziewać się kolejnych niespodzianek od tej gwiazdy. Z czasem zacznie bardziej skupiać się na życiu prywatnym, o którym chętnie opowiedziała. Poznajcie jej największe marzenie!

Spis treści

  1. Blanka - największe marzenie
  2. Blanka - piosenka Cara Mia

Blanka ma za sobą bardzo aktywny czas, a największe aktywności dopiero przed nią. Natłok obowiązków sprawił, że artystka przez kilka dni zmagała się z poważnym przeziębieniem, w wyniku którego nie mogła wydobyć z siebie głosu. Siedząc w domu, w niedzielny wieczór, postanowiła odpowiedzieć na kilka pytań swoich fanów. Zorganizowała sesję Q&A i nie bała nawet tych niewygodnych kwestii. Opowiedziała, że najpiękniejszym momentem w jej karierze było stanięcie na eurowizyjnej scenie, a także sytuacja, gdy usłyszała swój utwór w radiu. Ujawniła też, że jej debiutancka płyta może pojawić się pod koniec tego roku, a po drodze odbędzie się trasa koncertowa. Przedstawiła też bardzo dokładnie proces powstawania hitu Cara Mia. Chętnie zdradzała szczegóły związane z życiem prywatnym. Mówiła, że jest singielką, ale ma swojego crusha. Jej suknia z Eurowizji znajduje się w mieszkaniu u mamy. W pewnym momencie nawet wróciła wspomnieniami do 2014 roku, gdy jako trzynastolatka nagrywała pierwsze autorskie piosenki. Blanka oprócz tego ujawniła swoje największe marzenie. Nie dotyczy ono życia zawodowego!

Roxie Węgiel pojedzie na Eurowizję 2025? Nie zostawiła żadnych wątpliwości!

Blanka ponownie gwiazdą Eurowizji?! Zaskakująca współpraca z gwiazdami od Italodisco!

Blanka - największe marzenie

Blanka ma mnóstwo marzeń związanych z muzyką. Z pewnością, to chociażby chęć zdobycia numeru 1 na prestiżowych, europejskich zestawieniach, świetna sprzedaż jej nadchodzącego albumu, czy hit z topową, światową gwiazdą sceny muzycznej. Jedna z fanek zapytała ją, jakie jest jej największe marzenie. Niekoniecznie to muzyczne. Artystka ucieszyła się z takiego pytania, chwilę zastanowiła i uznała, że odpowie. Przyznała jednak, iż jest to bardzo prywatne pytanie.

Smolasty i Roxie Węgiel o wygranej Luny. Porównali jej piosenkę do hitu wielkiej gwiazdy!

Blanka Stajkow otwarcie powiedziała, że jako artystka nigdy do końca nie będzie spełniona. Chciałaby założyć słodką rodzinę, ale do tego jest długa droga. Póki co zamierza skupić się wyłącznie na karierze.

Blanka - piosenka Cara Mia

Cara Mia jest kolejnym krokiem Blanki w kierunku zdobycia serc miłośników muzyki na całym świecie. Utwór podkreśla autentyczność Blanki i inspiruje do śmiałego podążania za marzeniami. Z pewnością ta utalentowana artystka ma przed sobą świetlaną przyszłość jako potencjalna światowa sensacja pop. Piosenka została stworzona przy współpracy cenionych autorów tekstów i producentów ze Skandynawii. Blanka, trzymając się swojego charakterystycznego stylu, kontynuuje w Cara Mia radosne i chwytliwe przesłanie miłości oraz relacji.

Listen on Spreaker.