BLACKPINK powraca z nowym albumem. Takiej płyty dziewczyny jeszcze nie wydały!

2021-06-07 16:24 Adrian Rybak
BLACKPINK
Autor: Universal Music Polska

Dziewczyny z BLACKPINK prezentują nowy projekt. BLACKPINK: THE SHOW to 90-minutowy set z trasy Kiss This Love. Na krążku znajduje się kilka niespodzianek Poza utworami zespołu, fani mogą też posłuchać solowych występów JENNIE oraz ROSÉ. Jakie piosenki można usłyszeć na specjalnej płycie koreańskiego zespołu?

W kwietniu grupa BLACKPINK przekroczyła 60 mln subskrypcji na YouTube. Wokalistki z Korei Południowej ustępują w liczbie subskrypcji kanałów muzycznych wyłącznie królowi YouTube, czyli Justinowi Bieberowi.BLACKPINK debiutowało w 2016, a dotychczas ich klipy zgromadziły ponad 17 miliardów wyświetleń. THE SHOW to kolejny dowód na to, że BLACKPINK są światowymi ambasadorkami k-popu. To kolejny projekt po ich debiutanckiej płycie pod tytułem THE ALBUM. Znajdują się na nim tak popularne piosenki jak How You Like That, Ice Cream, Lovesick Girls. Na krążku pojawiły się kolaboracje z takimi gwiazdami światowej sceny muzycznej jak Selena Gomez oraz Cardi B. THE SHOW to ich kolejna szansa na zasłynięcie na świecie oraz pokazanie swoich możliwości wokalnych. Co znajduje się na płycie?

BTS podbija świat! Największe hity koreańskiego boysbandu

BLACKPINK - THE SHOW. Tracklista

 1. Kill This Love
 2. Crazy Over You
 3. How You Like That
 4. Don’t Know What To Do
 5. PLAYING WITH FIRE
 6. Lovesick Girls
 7. Love To Hate Me + You Never Know
 8. SOLO (JENNIE)
 9. Gone (ROSÉ)
 10. Pretty Savage
 11. DDU-DU DDU-DU
 12. WHISTLE
 13. As If It’s Your Last
 14. BOOMBAYAH
 15. Forever Young

Kpop - co to jest?

Kpop to nic innego jak podgatunek popu. To proste, zapadające w ucho dźwięki. Czerpie z takich gatunków muzyki jak dance, synth pop, muzyka elektroniczna i hip hop. W industrii kpopu ogromne znaczenie mają także choreografie, efekty specjalne, wizualizacja, a także wygląd artystów. Aktualnie najpopularniejszymi zespołami są BTS oraz BLACKPINK.

Najnowsze