blackbear o uzależnieniu od lajków. Piosenka queen of broken hearts zapowiedzią albumu

2020-07-13 14:48 Rafał Wróblewski
blackbear o uzależnieniu od lajków. Piosenka queen of broken hearts zapowiedzią albumu
Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy blackbear o uzależnieniu od lajków. Piosenka queen of broken hearts zapowiedzią albumu

W serwisach cyfrowych pojawił się najnowszy singiel blackbeara - queen of broken hearts. Utwór zapowiada nowy album artysty, everything means nothing. O czym jest singiel młodego rapera, który wzbudza rosnące zainteresowanie na świecie? Przekonajcie się i sprawdźcie dokładnie - na ESKA.pl!

queen of broken hearts - napisane przez blackbeara, wyprodukowane wspólnie przez artystę oraz Andrew Goldsteina- to połączenie świetnego songwritingu z przyciągającą uwagę melodią oraz hookiem, który bardzo szybko zapada w pamięć.Singiel przedstawia media społecznościowe jako wroga numer jeden. W nowym utworze blackbear przygląda się jasnemu światłu ekranów, opowiada o uzależnieniu od lajków oraz jak przenosimy ten zły nawyk na relacje z innymi ludźmi. Jestem mediami społecznościowymi i złamię ci serce – podsumowuje artysta.

Hity lata 2020 - to te piosenki będą królować w wakacje!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

queen of broken hearts - piosenka blackbear

queen of broken hearts to pierwsza oficjalna zapowiedź nowego albumu blackbeara, everything means nothing. Na krążek trafi 12 utworów, w tym wielki hit „hot girl bummer” (ponad miliard streamów, 11. miejsce Billboard Hot 100 i status platyny w USA).

blackbear w swojej twórczości umiejętnie łączy chwytliwy pop, hip-hop oraz alt-R&B. Do tej pory artysta wydał pięć albumów, w tym digital druglord  w 2017 (złoto w USA) oraz ANONYMOUS – 36. pozycja Billboard 200. Na koncie ma współpracę m.in. z Pharellem Williamsem i Linkin Park. Jest współautorem wielkiego hitu Justina Biebera „Boyfriend” (6x platyna). blackbear otwarcie wypowiada się na temat zdrowia psychicznego, walce z depresją: – Chciałbym inspirować wszystkich do tego, by nie przepraszali za to, kim naprawdę są. everything means nothing – premiera 21 sierpnia!

Najnowsze