Black friday 2017 - Media Expert, Media Markt, RTV Euro AGD [PROMOCJE]

2017-11-23 15:31
Black friday 2017 - Media Expert, Media Markt, RTV Euro AGD [PROMOCJE]
Autor: fot. /REPORTER Black friday 2017

Kolejne sklepy przygotowują promocje na black friday! Na ESKA.pl dowiecie się co szykują dla swoich klientów między innymi sieci Media Expert, Media Markt i RTV Euro AGD.

Black friday 2017 to okazja do zrobienia wyjątkowo atrakcyjnych zakupów! Wiele sklepów przygotowuje specjalne oferty dzięki którym możemy za niewielkie pieniądze kupić ubrania, elektronikę, książki lub perfumy. Obniżki cen szykują też duże sieci RTV i AGD. Promocje między innymi w Media Expert, Media Markt oraz RTV Euro AGD mogą przyciągnąć naprawdę wielu klientów. A co sklepy mają w ofercie?

McDonald's rozdaje kanapki - gdzie i do kiedy McMuffin farmerski za darmo? >>

Media Expert - promocje na czarny piątek 2017

Promocje w Media Expert ruszyły jeszcze przed czarnym piątkiem. W sklepie już od jakiegoś czasu można znaleźć produkty objęte atrakcyjnymi promocjami. Będziemy tam między innymi mogli kupić wybrany telewizor, a drugi otrzymać za 1 zł. Ponadto możemy dostać nawet 400 zł rabatu przy nabyciu laptopa oraz zdobyć zniżki na kolejne zakupy. Pełną ofertę znajdziecie klikając w odnośnik poniżej.

Oferta Media Expert >>

 

Black friday 2017 - promocje w RTV Euro AGD

Podobne rozwiązanie zastosował sklep RTV Euro AGD. Promocje w sieci rozpoczęły się przed black friday 2017 i zmieniać się będą każdego tygodnia. Ofertę nazwaną Black Weeks poznacie dzięki poniższemu odnośnikowi.

Black Weeks w RTV Euro AGD >>

 

Media Markt - promocje na black friday

Media Markt wciąż trzyma swoje promocje w tajemnicy. Na stronie sklepu powstała już co prawda zakładka na black friday 2017 ale nie widać tam jeszcze żadnych ofert. Sieć prawdopodobnie zaskoczy nas swoją specjalną ofertą 24.11 kiedy wystartują inne wyprzedaże na czarny piątek. Warto śledzić też strony innych sklepów takich jak na przykład Saturn czy Neonet.

Rossmann 1+1 - PERFUMY: gdzie kupić i jak długo trwa akcja?

Autor: brak danych

Black friday to okazja do kupna luksusowych perfum w sklepach Rossmann. Na ESKA.pl dowiecie się ile będzie trwała oferta 1+1 przygotowana przez sieć i gdzie kupić promocyjne zapachy.

 

Najnowsze