Black Friday 2017 - jak długo, sklepy, promocje

i

Autor: Fot. East News Czarny Piątek - sklepy i promocje. Do kiedy?

Black Friday 2017 - jak długo, sklepy, promocje

2017-11-20 16:01

Black Friday już w piątek 24 listopada. Niektóre promocję rozpoczęły się już teraz. Do kiedy będą trwać? 

Black Friday czyli Czarny Piątek to początek okresu świątecznych zakupów. Wypada on zawsze w piątek po amerykańskim Święcie Dziękczynienia. Ludzie na całym świecie już z końcem listopada wpadają w szał kupowania. Tradycja wkroczyła również do Polski. Szaleństwo wyprzedaży już się rozpoczęło zarówno w internecie jak i sklepach stacjonarnych. Do akcji przyłączył się nawet supermarkety. 

Black friday 2017 - LIDL, BIEDRONKA, TESCO

Autor: brak danych

  Black friday 2017 w Polsce przypada 24 listopada. Tego dnia wiele sklepów organizuje specjalne wyprzedaże i promocje, a niektóre sieci oferują swoje towary nawet z 70% obniżką! Dzięki temu wiele rzeczy możemy kupić w bardzo korzystnych cenach. Okazuje się, że na

Black Friday - Do kiedy?

To będzie ciężki tydzień dla pracowników sklepów. Przeceny rozpoczęły się u niektórych już w poniedziałek. Tydzień Czarnego Piątku trwa na przykład... W Ryanair! Wybrane grudniowe loty będzie można kupić przez 7 dni w wyjątkowo niskiej cenie. Z kolei większość sieciówek i sklepów online zdecydowało się wydłużyć promocje startującą w piątek. Zakupy w obniżonych cenach zrobić będziemy mogli w nich przez cały weekend to jest do końca niedzieli 26 listopada. Od poniedziałku 27 listopada produkty wrócą do swoich cen podstawowych. 

Czarny piątek 2017 - sklepy, które wezmą udział w Black Friday

Autor: brak danych

  Czarny Piątek 2017 zbliża się wielkimi krokami. Już 24 listopada pojawią się najgorętsze oferty roku. To doskonała okazja na zakup prezentów na Święta. Zespół ShopAlike.pl przygotował listę swoich sklepów partnerskich, które oferują wyjątkowe obni

Black Friday - promocje

Jakich promocji możemy się spodziewać w Czarny Piątek 2017? Na to pytanie ciężko jest udzielić sprecyzowanej odpowiedzi. Tańsze będzie jednak niemal wszystko - poczynając od ubrań, a kończąc na lodówkach. Produkty spadną nawet o 50%. Ważne jest to, iż promocja obejmuje nowe kolekcje. To najlepszy moment na zakupy nim rozpoczną się wyprzedaże po świętach. Spodziewać się jednak możecie ogromnych kolejek we wszystkich galeriach handlowych.