Black Friday dla dzieci: SMYK, 5-10-15, H&M, empik

i

Autor: fot. eska.pl Smyk w Galerii Wołomin

Black Friday 2017 dla dzieci: SMYK, 5-10-15, H&M, empik

2017-11-24 17:19

Czarny Piątek to odpowiedni moment żeby poddać się zakupowemu szaleństwu. Sprawdźcie co sklepy przygotowały dziś dla najmłodszych.

Mikołajki 2017 już za dwa tygodnie. Spieszcie się zatem i korzystajcie z dobrodziejstw Black Friday! Tylko dziś czekają na was niesamowite oferty. Również sklepy z akcesoriami, zabawkami i ubraniami dla dzieci są przygotowane do wielkich rabatów. Zobaczcie jakie produkty dla najmłodszy kupicie dziś taniej. 

Black Friday 2017: SMYK, HAMLEYS, empik

Zabawki dla dzieci dostaniemy dziś w wyjątkowo niskich cenach. Pomyślcie o najmłodszych i wybierzcie się do jednego ze sklepów by uczcić oficjalne rozpoczęcie sezonu zakupów świątecznych! 

HAMLEYS zaprasza na zakupy. Za te powyżej 200zł otrzymacie zupełnie za darmo uroczego, pluszowego misia. Promocja trwa do końca niedzieli. 

SMYK jak wiemy jest cały dla małych. Z okazji Czarnego Piątku zniżkę -25% otrzymamy przez cały weekend. Promocją objęte są wszystkie produkty w sklepach stacjonarnych, a na smyk.com- ubrania i buty.

Empik ma dla nas fantastyczne oferty na zabawki i gry. Przeceny w sklepie internetowym sięgają nawet -70%! Prawdziwą gratką jest na pewno upust na klocki LEGO. Za zakup każdego pudełka w cenie 250zł odejmowane jest 50zł. Promocja jest ważna do 26.11.2017 do 23:59 lub do wyczerpania zapasów. Ogólne warunki promocji znajdują się w Regulaminie sklepu internetowego na empik.com. 

Black Friday 2017:  5-10-15, H&M;, Zara

H&M; czeka na rodziców ze zniżką -20% na zakupy online i w sklepach stacjonarnych. Znajdziecie tam duży wybór ubrań i akcesoriów dziecięcych. 

5-10-15 przygotowało fantastyczną ofertę: -55% na wszystko. Jeśli zdecydujemy się na zakupy online otrzymamy też darmową dostawę

Zara na czarny piątek przygotowała obniżki, które sięgają nawet -50%. Promocja dotyczy również artykułów dla dzieci. Zakupy możecie zrobić też w sklepie internetowym. Śpieszcie się jednak. Promocja zakończy się 24.11 wraz z zamknięciem sklepowych drzwi.