Black Eyed Peas: powrót. Will.i.am zapowiada nowy kawałek i płytę!

2016-04-14 19:57

Black Eyed Peas: kiedy powrót zespołu, który podbijał listy przebojów? Oficjalnie o reaktywacji BEP powiedział will.i.am, czyli lider grupy. Jednocześnie zapowiedział piosenkę na nową płytę! Więcej dowiecie się na ESKA.pl!    

Black Eyed Peas: kiedy powrót zespołu? Pytają fani, którzy doskonale pamiętają takie hity jak: I Gotta Feeling, Don't Lie, Shut Up czy Where Is Love?. Na ESKA.pl wiemy, że jest mnóstwo takich osób, dlatego na te pytanie znajdujemy odpowiedź! Lider zespołu, will.i.am - w wywiadzie dla francuskiej rozgłośni radiowej radiowej zdradził, że reaktywacja BEP zbliża się wielkimi krokami: - Zrobiliśmy razem piosenkę. Wkrótce ją usłyszycie. Warto dodać, że już w 2015 roku zespół wydał numer pt. Yesterday. Utwór został nagrany z okazji 20-lecia istnienia grupy na rynku muzycznym. Grupa oddała nim hołd wszystkim, którzy dokładnie w 1995 roku zainspirowali ich do tworzenia.

>>> Napisz jak spędzasz weekend – wygraj smartfona od ESKI!

Black Eyed Peas powrót - kiedy?

Black Eyed Peas: reaktywacja nie przejdzie bez echa! To będzie jeden z najgorętszych powrotów ostatnich lat! Nowy, singlowy utwór pojawi się na piątym solowym albumie Will.I.Ama! Krążek nie ma jeszcze tytułu, ale już wiemy, że ukaże się 27 maja. Dodatkowo lider BEP zdradził, że kolejne utwory zespołu trafią na płyty pozostałych członków grupy.

 

Ostatni singiel Black Eyed Peas - Don't Stop the Party - został wydany w czerwcu 2013 roku. Nieco później okazało się, że grupa zawiesza działalność. Solową dyskografię will.i.ama zamyka wydany w kwietniu 2013 roku, krążek zatytułowany #willpower. Will.i.am powiedział, ze na jego nowym albumie pojawią się kawałki nagrane we współpracy z Sią i Tinie Tempahem. Czekamy na efekty, a te poznamy już 27 maja 2016!

RW

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze