Bitwa TikToków. Pojedynek filmików do hitu Get Up Ciary [GŁOSOWANIE]

2020-02-18 10:28
Bitwa TikToków - pojedynek filmików do hitu Get Up Ciary
Autor: TikTok Bitwa TikToków - pojedynek filmików do hitu Get Up Ciary

Bitwy TikToków na ESKA.pl to wyjątkowe pojedynki użytkowników popularnej platformy, którzy w swoich filmikach używają najpopularniejszych hitów, znanych z anteny Radia ESKA i z platform internetowych. Za naszym pośrednictwem macie szansę jeszcze bardziej docenić swojego ulubionego twórcę bądź osobę, która stworzyła kreatywne wideo. Kto bierze udział w najnowszym TikTokowym pojedynku? Przekonajcie się sami, obejrzyjcie oba filmiki i wybierzcie ten lepszy!

Get Up to numer Ciary, który wokalista zaprezentowała światu w 2009 roku. To właśnie wtedy był na szczytach wszystkich list przebojów, w tym również w Gorącej 20. Co ciekawe, TikTokerzy postanowili odświeżyć ten przebój i nadać mu nowe życie. Dzięki temu kawałek jest również hitem wśród wszystkich korzystających z aplikacji TikTok. W naszej kolejnej bitwie zestawiliśmy ze sobą dwie czołowe postaci popularnej platformy. O głosy czytelników ESKA.pl walczy użytkowniczka @roxaok, która ma ponad 1,5 mln obserwujących z użytkowniczką znaną jako @martirenti, mającą 1,3 mln fanów. Głosowanie trwa do 18 lutego, godziny 23:59:59. Zdecydujcie i wybierzcie swojego faworyta.

Zobacz: Radio ESKA na TikToku

@martirenti Powinno być milion wyświetleń 🔥 z fitnessmission zawsze dobry trening! ♥️ ♬ Get Up (feat Chamillionaire) - Ciara

Kto jest autorem lepszego tańca do hitu na Tik Toku? Po obejrzeniu filmików zagłosujcie w naszej sondzie.

Bitwa TikToków. Pojedynek filmików do hitu Get Up Ciary [GŁOSOWANIE]
Autor: Radio ESKA Bitwa TikToków. Pojedynek filmików do hitu Get Up Ciary [GŁOSOWANIE]
Najnowsze