Billie Eilish ze swoją idolką w jednym utworze? Fani nie mają wątpliwości!

2019-09-13 12:08 MK
Billie Eilish
Autor: Rich Fury/Getty AFP/East News

Billie Eilish potrzebowała niewiele czasu, by z nieznanej nastolatki, stać się jedną z największych ikon swojego pokolenia. Mająca siedemnaście lat artystka bije rekord za rekordem, a jej utwory z miejsca stają się hitami na całym świecie. I pomimo faktu, że sama jest obecnie idolką dla milionów nastolatków, nigdy nie ukrywała swojej fascynacji innymi artystami. Jedną z ulubienic nastoletniej gwiazdy jest Avril Lavigne. Czy wokalistki szykują coś specjalnego? Fani są o tym przekonani! Szczegóły na ESKA.pl.

Billie Eilish - ten rok zdecydowanie należy do siedemnastoletniej wokalistki. Jej debiutancki album studyjny okazał się wielkim hitem, a pochodzące z niego single podbiły serca wielu milionów słuchaczy. 17-letnia artystka często podkreśla w wywiadach, że jej największymi inspiracjami są Justin Bieber i Avril Lavigne. I o ile udało jej się namówić na współpracę kanadyjskiego wokalistę, tak duet z Avril wciąż pozostawał w sferze jej marzeń. Wiele wskazuje na to, że artystki szykują jednak coś specjalnego! Za pośrednictwem Instagrama, wykonawczyni hitu Girlfiend opublikowała zdjęcie z Eilish, na którym obie stoją przy mikrofonie. - Dzięki, że wpadłaś na próby - napisała w opisie. Czy gwiazdy wystąpią po raz pierwszy razem?

Billie Eilish - Avril Lavigne

Avril Lavigne przygotowuje się obecnie do swojej trasy koncertowej Head Above Water Tour, która wystartuje już w piątek, 14 września. Bardzo często zdarza się, że artysta w trakcie swojego koncertu, zaprasza na scenę innego wokalistę, by zrobić niespodziankę fanom. Wielbiciele Kanadyjki nie mają wątpliwości, że na pierwszym show ich idolki pojawi się Billie Eilish. 17-latka wielokrotnie dawała dowód zafascynowania osobą Avril w swoich wypowiedziach. Można się domyślić, że występ z nią byłby spełnieniem jednego z jej największych marzeń! - Czekam na współpracę! Niemożliwe... To będzie epickie! - można przeczytać w komentarzach pod postem.

Najnowsze