Billie Eilish o dzieciństwie! Artystka namiętnie słuchała Britney Spears oraz Avril Lavinge

2020-07-21 11:14 Patrycja Obarowska
Billie Eilish
Autor: JEAN-BAPTISTE LACROIX/AFP/East News

Billie Eilish opowiada o swoim dzieciństwie! Jesteście ciekawi przy jakiej muzyce dorastała gwiazda? Billie Eilish podzieliła się ze światem najważniejszymi piosenkami z jej dzieciństwa. Młoda wokalistka kochała muzykę Britney Spears, Avril Lavigne, a także? Zdradzamy więcej na ESKA.pl!

Billie Eilish o dzieciństwie! Młoda wokalistka podzieliła się ze światem muzyką, która towarzyszyła jej w dziecięcym wieku oraz wyznała, które konkretnie piosenki były dla niej najważniejsze. Okazuje się, że Billie Eilish nie wyobrażała sobie dorastania bez twórczości Britney Spears, Avril Lavigne, a także The Beatles. To właśnie przy muzyce tych artystów dorastała Billie Eilish, która na dzień dzisiejszy sama jest ikoną w muzycznym świecie. Amerykańska piosenkarka i autorka tekstów wyznała także, które konkretnie piosenki były dla niej ważne w tamtym okresie i dlaczego. Jedną z nich jest na przykład singiel Losing Grip od Avril Lavigne. To moja ulubiona piosenka Avril, bardzo ważna piosenka z dzieciństwa, a także Complicated, a także I'm With You. - wyznała piosenkarka wypowiadając się w radiu Apple Music. Boże… zwykliśmy krzyczeć tę piosenkę w samochodzie. Boże, ta piosenka - kontynuowała Eilish. „Ten refren jest jak… O mój Boże, jest taki dobry, a rytm… O mój Boże. - kontynuuje.

Billie Eilish o dzieciństwie 

Billie Eilish w dzieciństwie uwielbiała słuchać muzyki Britney Spears, Avril Lavigne oraz The Beatles! Jej młodzieńcze lata kręciły się wokół piosenek, takich jak: Baby One More Time, Something, I'm With You, Losing Grip i wiele innych.

Makijaż inspirowany Billie Eilish

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze