Billie Eilish i Ariana Grande połączą siły?! My future w ich wykonaniu byłby hitem

2020-09-28 11:40 Patrycja Obarowska
Ariana Grande i Billie Eilish
Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER / Wiese/FaceToFace/REPORTER

Ariana Grande i Billie Eilish w jednym kawałku? W sieci pojawiły się informacje o rzekomej współpracy tych dwóch muzycznych ikon! Czy możemy wyczekiwać wspólnej piosenki? Więcej na ten temat zdradzamy na ESKA.pl

Ariana Grande i Billie Eilish połączą siły?! Zarówno dla fanów Ariany, jaki Billie może być to jeden z bardziej wyczekiwanych collabów i jak się okazuje wszystko jest możliwe! W internecie właśnie pojawiły się informacje o rzekomej muzycznej współpracy tych dwóch gwiazd! Jak wynika z informacji podanych w sieci fani mogą wyczekiwać remiksu utworu My Future, który ma powstać właśnie przy współpracy z Arianą Grande. Czy takie połączenie ma szansę okazać się hitem? Ariana Grande i Billie Eilish to bez wątpienia gwiazdy muzyczne z wyższej półki kojarzone na całym świecie, a więc ich wspólna piosenka musiałaby wręcz okazać się strzałem w dziesiątkę! Kawałek My Future autorstwa Billie Eilish, który powstał  w lipcu 2020 roku jest jedną z najbardziej popularnych piosenek gwiazdy, a więc jej remiks w nietypowej wersji i to jeszcze powstały u boku Ariany Grande z pewnością równie mocno przypadłby fanom do gustu. 

Ariana Grande i Billie Eilish w jednym remiksie?! Jest przeciek 

Ariana Grande i Billie Eilish w jednym kawałku? Informacje o rzekomo wspólnej piosence tych dwóch wokalistek pojawiły się jakiś czas temu w sieci. Z wpisów w sieci wynika, że za jakiś czas możemy usłyszeć utwór My Future od Billie Elish w zupełnie nowej odsłonie, a co ciekawe piosenka Billie i Ariany ma zadebiutować jeszcze w tym roku. 

Koncerty przełożone na 2021 rok

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze